The Technomancer – futurystyczny RPG na platformy nowej generacji

Studio Spiders odpowiedzialne wcześniej za takie produkcje jak Mars: War Logs, Of Orcs & Men i Bound by Flame zapowiedziało dziś kolejny tytuł. Gra zadebiutuje na PS4, Xbox One i komputerach PC w przyszłym roku.
Jeśli graliście w Mars: War Logs powinniście w Neuromancerze poczuć się jak w domu. Ponownie bowiem przenosimy się tu do odległej przyszłości, kiedy to Czerwona Planeta została już dawno skolonizowana, a trudne warunki życia i konflikty plemienne wywołały wielką Wojnę o Wodę. W grze wcielimy się w początkującego neuromancera – osobę obdarzoną zdolnościami magicznymi, które nie są mile widziane na Marsie. Uciekając przed Tajną Policją będziemy starali się odkryć przeszłość bohatera i wpłynąć na przyszłość swoją i całej planety.
Twórcy zapowiedzieli wiele różnorodnych lokacji m.in. – ruiny miasta skutego lodem, wioski lokalnych społeczności czy futurystyczne slumsy. Podobnie jak w Mars: War Logs będziemy mogli rozwijać swoje umiejętności i trzy style walki. Nie zabraknie także wyborów moralnych, które wpłyną na jedno z pięciu zakończeń gry. Całość będziemy obserwować z perspektywy trzeciej osoby.
Źródło: All Games Beta
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.