Wiedźmin 3 dostanie dwa dodatki, które zapewnią dodatkowe 30 godzin roz(g)rywki

Do premiery Wiedźmina 3 coraz bliżej i CD Projekt RED zaczyna wypuszczać coraz więcej informacji o swojej, lekko spóźnionej produkcji. Na szczęście są to jak na razie same dobre wiadomości, na przykład dzisiaj dowiedzieliśmy się, że do Wiedźmina 3 dostaniemy dwa duże dodatki fabularne.

Pierwszy z nich ukaże się w październiku, a jego tytuł to „Serca z Kamienia”. W dodatku zwiedzimy dokładniej Oxenfurt i Ziemie Niczyje i zetkniemy się z tajemniczym jegomościem, znanym jako Pan Lusterko (jeśli to było gdzieś w sadze albo w opowiadaniach, to wybaczcie ale nie pamiętam).

Drugi dodatek ukaże się na początku przyszłego roku i nazywać się będzie Krew i Wino. Tu z kolei będzie czekać na nas bajkowa kraina Toussaint. Ostatni pobyt wiedźmina w tamtych stronach obfitował w uczty, turnieje rycerskie i dworskie romanse. Ale wtedy byli z nim Regis i Jaskier. W oficjalnym opisie dodatku możemy przeczytać:

„W krainie nietkniętej wojną, gdzie atmosfera beztroski i hulanek jest jedynie przykrywką dla krwawego sekretu, Geraltowi przyjdzie stawić czoła złu, które jest w stanie zwalczyć tylko wiedźmin”

Tak, czy inaczej – Krew i Wino ma nam zająć kolejne dwadzieścia kilka godzin.

CD Projekt Red nie zapomina też o swoim wizerunku „fajnej marki”, Marcin Iwiński – współzałożyciel CD Projektu Red podkreśla, że chciałby, żeby zakup dodatków był świadomym wyborem graczy:

„-Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, nie kupujcie ich teraz. Poczekajcie na recenzje”.

Dla tych, którzy nie mają tyle cierpliwości, na stronie sklepu Gog.com można za 25€ (ok 100zł) kupić gwarantowany dostęp do obu dodatków, jak tylko się pokażą.

0
Źródło: Eurogamer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.