ASUSPRO – nowe notebooki biznesowe Asusa

ASUSPRO – nowe notebooki biznesowe Asusa

ASUS wie, że tym, co naprawdę robi różnice na rynku rozwiązań dla biznesu, są jakość i niezawodność. Taka idea przyświecała inżynierom, którzy stworzyli notebooki sygnowane logo ASUSPRO. Solidne wykonanie laptopów zapewnia komfortową pracę nawet w ciężkich i zaskakujących warunkach. Urządzenia wyposażone zostały w systemy, które chronią je w momencie upadku, silnych wstrząsów, gwałtownych zmian temperatur czy zalania. Dodatkowo wzmocnione zawiasy są odporne na wielokrotne zamykanie i otwieranie, przez co sprzęt będzie mógł być długo używany bez obawy przed szybkim wyeksploatowaniem. Całości dopełniają wydajne komponenty, które doskonale sprawdzą się podczas zwykłego użytkowania jak i podczas wykonywania skomplikowanych operacji. Laptop zamknięty został we wzmocnionej obudowie z trwałego włókna węglowego.

Produkty z linii ASUSPRO zostały wyposażone w specjalny system ochrony danych, w tym Trusted Platform Module. Moduł ten ma na celu zapewnienie jak najskuteczniejszej ochrony plików przed atakami hakerów czy jakimikolwiek wyciekami. Oprócz tego Trusted Platform Module zwiększa wiarygodność transakcji oraz nawiązywania połączeń, a także wspomaga bezpieczne uruchamianie aplikacji. Co ważne, ASUS zadbał także o mniejsze firmy, które nie posiadają swojego własnego oprogramowania i stworzył zaawansowaną, a zarazem uniwersalną platformę ASUSPRO Business Center, która nie tylko zapewnia bezpieczeństwo, ale także widocznie ułatwia zarządzanie przedsiębiorstwem. Do laptopów można dołączyć stację dokującą, która umożliwia podłączenie dodatkowych urządzeń oraz kabli zasilających, a dodatkowo zapewnia stabilne utrzymanie laptopa w pozycji pionowej.

ASUSPRO BU201 i PU551 – przedstawiciele biznesowej linii ASUSa

Przykładami komputerów stworzonych z myślą o potrzebach firm są ASUSPRO BU201 i

ASUSPRO PU551

. Pierwszy z nich to 12,5-calowy notebook, dedykowany kadrze menadżerskiej, łączący w sobie eleganckie wzornictwo i wysoką wydajność wraz z szeregiem rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo oraz wytrzymałość.

ASUSPRO BU201

ASUSPRO BU201

Model BU201 został wyposażony w zawansowany procesor Intel Core i7 4-tej generacji ze zintegrowaną kartą graficzną Intel HD Graphics 5000, wspieraną przez 4GB pamięci operacyjnej RAM (z możliwością rozszerzenia o dodatkowe 12 GB SDRAM). Specjaliści ASUSa zdecydowali się stworzyć pokrywę z włókna węglowego, a klawiaturę wzmocnić stopem aluminium, który jest kilkukrotnie twardszy i wytrzymalszy niż plastik. Dzięki owemu notebookowi, użytkownicy wykonują swoje zadania sprawniej i bezpieczniej, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Pomagają im w tym również wbudowane modemy LTE, a dodatkowo mogą się oni cieszyć 3-letnią gwarancją, zarówno na urządzenie, jak i samą baterię.

ASUSPRO PU551

ASUSPRO PU551

Kierowany do pracowników biurowych kuzyn BU201, model ASUSPRO PU551, odznacza się solidnym wykonaniem oraz wydajnością zoptymalizowaną pod kątem wszelkich zastosowań biurowych. Komputer został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy szukają biznesowego notebooka średniej klasy. Komfort pracy zapewnia matowa matryca i powiększony touchpad oraz odporna na zalania klawiatura. Oba notebooki spełniają wyśrubowane normy wytrzymałości MIL-STD-810 F, co oznacza, że są odporne na upadki i wstrząsy, naciski, zmiany temperatur i skoki napięcia, czy też pracę w hałasie i wilgoci.

ASUSPRO PU551

ASUSPRO PU551

ASUS daje gwarancję niezawodności, dlatego też wprowadził nowy system gwarancji. Komputery zamówione między 20 kwietnia a 31 grudnia bieżącego roku, które zostaną zarejestrowanie na dedykowanej stronie internetowej w ciągu 15 dni od zakupu, zostaną objęte systemem zwrotu pieniędzy, jeżeli w laptopie pojawi się usterka w ciągu roku od dokonania zakupu. Do tej pory producent zapewniał obsługę serwisową z dojazdem do domu lub biura użytkownika. Nowa gwarancja obejmuje zarówno serwis jak i zwrot pieniędzy.

Więcej:Asus