Gra Call of Duty: Black Ops III w przedsprzedaży!

Można już składać zamówienia przedpremierowe na Call of Duty: Black Ops III. Każdy z graczy, który zamówi teraz Call of Duty: Black Ops III otrzyma specjalny kod, zapewniający dostęp do poglądowej wersji gry.

Zamówienia można dokonać w sieciach tradycyjnych sklepów Media Markt i Saturn, poprzez kupno specjalnego pudełka z kodem uprawniającym do dostępu do wersji beta (w sprzedaży znajdują się wersje na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One).

Call of Duty: Black Ops III swoją premierę będzie mieć 6 listopada 2015 roku. Gra wydana zostanie w polskiej wersji językowej (kinowe napisy) na wszystkich platformach. Gra łączy w sobie trzy tryby gry: Kampanię, Multiplayer i Zombie, oferując graczom najbarziej rozbudowane Call of Duty jakie dotychczas powstało:

  • Kampanię można rozegrać w trybie kooperacji dla 4 graczy online albo w trybie rozgrywki dla pojedynczego gracza.
  • Multiplayer będzie najbardziej rozbudowany w całej historii marki, zapewniając nowe sposoby na awans w grze, nowe rodzaje personalizacji i wyposażenia.
  • Zombie to nowa fabuła i niespotykane wcześniej doświadczenia.
  • We wszystkie tryby Call of Duty: Black Ops 3 można grać w online, każdy z nich ma własny system awansów i zdobywania Punktów Doświadczenia.
0
Źródło: ABC Data
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.