Panasonic: 5 lat gwarancji na aparaty Lumix G

Panasonic: 5 lat gwarancji na aparaty Lumix G

Firma Panasonic objęła 5-letnią gwarancją aparaty z serii LUMIX G. By wziąć udział w promocji, wystarczy zachować paragon po zakupie aparatu z serii

LUMIX G

(promocją objęte są aparaty kupione w dowolnym punkcie sprzedaży na terenie całej Polski) i zarejestrować się na stronie lumixg5lat-panasonic.pl. Należy tego dokonać w ciągu 30 dni od daty zakupu. Po rejestracji uczestnik promocji otrzyma wiadomość e-mail z prośbą o jej potwierdzenie w ciągu 72 godzin. Dokumentem, który potwierdza przedłużenie gwarancji jest pobrany ze strony, wydrukowany i zachowany certyfikat przedłużonej gwarancji oraz dokumentacja zakupu aparatu (paragon lub faktura).

LUMIX G

to najbardziej zaawansowana linia bezlusterkowych aparatów Panasonic o największym systemie obiektywów na rynku.

Który model najlepiej wybrać?

LUMIX GF7

to elegancki bezlusterkowiec z odchylanym monitorem i funkcjami do zdjęć autoportretowych. Aparat zapewnia imponującą jakość obrazu. Łatwy w obsłudze daje nieograniczoną swobodę tworzenia kreatywnych zdjęć za pomocą licznych funkcji. Jedną z nich jest tryb “selfie” z opcją natychmiastowego udostępniania zdjęć rodzinie i znajomym.

Aparat LUMIX GH4 to hybrydowy model, który najlepiej sprawdzi się podczas robienia zdjęć i nagrywania materiałów wideo. Aparat pozwala bowiem na rejestrowanie filmów w jakości 4K przy prędkości 24 bądź 30 klatek na sekundę. Model ten nie ustępuje najnowocześniejszym kamerom, a do tego może pracować z różnymi obiektywami – jest lekki i poręczny. Doskonałe parametry oraz konstrukcja tego modelu zacierają granice pomiędzy aparatami fotograficznymi dla konsumentów i profesjonalistów.

LUMIX GM5

to doskonały wybór dla osób, którym zależy na oryginalnym stylu oraz najwyższej jakości zdjęć i filmów. Sprawdzi się zarówno w przypadku projektantów szukających inspiracji w wielu miejscach, jak również zapalonych podróżników, którzy aparat chcą mieć zawsze pod ręką. Jest to bardzo kompaktowy i wygodny aparat fotograficzny z systemem Mikro Cztery Trzecie. Zastosowany w aparacie wizjer Live obejmuje 100% ujęcia, a matryca Digital Live MOS ma rozdzielczość 16 megapikseli.

Utrzymany w klasycznym stylu retro LUMIX GX7 z pewnością ucieszy modnych gadżeciarzy. Zaawansowane funkcje aparatu z wymiennym obiektywem pomogą użytkownikom w doskonaleniu umiejętności fotograficznych. Autofokus Light Speed umożliwia precyzyjną rejestrację dynamicznych scen ulicznych. System autofokusa z detekcją kontrastu zapewnia natomiast szybkość i dokładność niezbędne do uwieczniania ulotnych szczegółów. Model ten sprawdza się znakomicie przy słabym oświetleniu, dzięki czemu można uzyskać zarówno tętniące energią nocne zdjęcia miejskie, jak i sielskie pejzaże o wschodzie słońca.

Model LUMIX GM1 z dużym sensorem Digital Live MOS w standardzie Mikro Cztery Trzecie wyróżnia się kompaktowym i zgrabnym kształtem przy zachowaniu wyjątkowej jakości zdjęć. LUMIX GM1 nagrywa obrazy z realistycznymi detalami w doskonałej rozdzielczości i dokładnemu odwzorowaniu kolorów. Prędkość maksymalna 240 fps w kontrastowym autofokusie pozwala na uzyskanie niezwykłej szybkości działania.

LUMIX GF6

dzięki precyzyjnemu układowi autofokusa “Light Speed AF” daje wyraźne odwzorowywanie dynamicznych obiektów. Dodatkowo, zestaw 19 efektów-filtrów, funkcja animacji poklatkowej oraz tryb autoportretu sprawiają, że aparat sprawdzi się również dla osób poszukujących fotograficznych eksperymentów.

Pełna lista modeli Aparatów objętych Promocją

“5 lat gwarancji – Lumix G”

:

DMC-G10K

DMC-GF3C

DMC-GH3A

DMC-G10W

DMC-GF3K

DMC-GH3H

DMC-G1K

DMC-GF3W

DMC-GH4

DMC-G1W

DMC-GF3X

DMC-GH4A

DMC-G2K

DMC-GF5K

DMC-GH4H

DMC-G2W

DMC-GF5KA

DMC-GH4U

DMC-G5K

DMC-GF5W

DMC-GM1K

DMC-G5W

DMC-GF5WA

DMC-GM1L

DMC-G5X

DMC-GF6K

DMC-GM1W

DMC-G6K

DMC-GF6W

DMC-GM5K

DMC-G6W

DMC-GF6X

DMC-GM5L

DMC-G6X

DMC-GF7K

DMC-GM5W

DMC-GF1C

DMC-GF7W

DMC-GX1K

DMC-GF1K

DMC-GF7X

DMC-GX1W

DMC-GF2C

DMC-GH1K

DMC-GX1X

DMC-GF2K

DMC-GH2H

DMC-GX7

DMC-GF2K

DMC-GH2K

DMC-GX7C

DMC-GF2W

DMC-GH3

DMC-GX7K

Pełny regulamin promocji jest dostępny pod tym adresem.