Przejmij Kreml w nowym dodatku do Call of Duty: Advanced Warfare

Mają rozmach...

Począwszy od Londyńskiego Parlamentu, aż po zaśnieżony Kreml w Moskwie gracze poznają różne oblicza rozwałki w trybie multiplayer. Supremacy to także powrót mapy „Highrise” z wydanego w 2009 roku Call of Duty: Modern Warfare 2, która to teraz przeniesiona jest w realia roku 2054.

„Supremacy zabiera graczy na wycieczkę po świecie zapewniając ekscytujące doznania z nowymi mapami. Wertykalne ścieżki dostępu pozwolą graczom wykorzystać możliwości egzoszkieletów i dostosowane są do nowego trybu gry — Egzo Hak.

Z przyjemnością przygotowaliśmy unowocześnioną wersję Highrise, jednej z najbardziej popularnych map w historii Call of Duty. Mapa przystosowana jest do rozgrywki z egzo i z hakiem.” – mówi Michael Condrey, założyciel i szef studia Sledgehammer Games.

„To nie tylko cztery nowe mapy multiplayer, ale także kontynuacja sagi Egzo Zombie. Jesteśmy wielkimi fanami Bruce’a Campbella i możliwość umieszczenia go w naszej gwiazdorskiej obsadzie w Egzo Zombie podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej.” — mówi Glen Schofield, założyciel i szef studia Sledgehammer Games.

Call of Duty: Advanced Warfare Supremacy zawiera cztery mapy, każda z nich przystosowana do trybu Egzo Hak: Parliament, Kremlin, Compound i Skyrise.

Saga Egzo Zombie trwa nadal i przenosi graczy do kolejnego odcinka o nazwie Carrier. Bruce Campbell (Army of Darkness, Burn Notice) dołącza do ekipy i wraz z Johnem Malkovichem (In the Line of Fire, RED, Burn After Reading), Billem Paxtonem (Aliens, Titanic, Edge of Tomorrow), Rose McGowan (Planet Terror, Scream) i Jonem Bernthalem (Fury, The Wolf of Wall Street) stawia czoło hordom zombie. Na Carrier, czwórka z nich zostaje odcięta na lotniskowcu Atlasu. Carrier zawiera nowe bronie, wrogie siły uderzeniowe Atlasu, wsparcie oddziałów Sentinel i oczywiście nieznane wcześniej Zombie.