Razer Firefly: podświetlana podkładka dla graczy

16 milionów kolorów na podkładce? Czemu nie?

Razer Firefly podświetlana jest wzdłuż lewej, prawej i dolnej krawędzi. Można ją zsynchronizować z innymi podłączonymi produktami Razer z serii Chroma, by uzyskać nieskończoną liczbę kombinacji kolorystycznych.

Firefly wykończony został mikroteksturą by podczas ruchu zapewnić równowagę między kontrolą a prędkością. Zoptymalizowana, refleksyjna wierzchnia warstwa zapewnia precyzyjne odzwierciedlenie ruchów myszy i szybki czas reakcji w grze.

„Razer Firefly zapoczątkuje nową kategorię wśród sprzętów wykorzystujących technologię Chroma.” mówi Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. „Zaprojektowaliśmy Razer Firefly z najlepszych części możliwych do użycia w podkładce pod mysz, wraz z w pełni konfigurowalnym oświetleniem Chroma. Nikt nie mówił, że nie można wygrywać w wielkim stylu.”

Razer Firefly dołącza do pozostałych produktów wykorzystujących technologię Chroma, w tym nagradzanego Razer DeathAdder Chroma, myszy do gier Razer Naga Epic Chroma i klawiatury do gier Razer BlackWidow Chroma oraz headsetu Razer Kraken 7.1. Wszystkie produkty Chroma pozwalają na spersonalizowanie podświetlenia z wykorzystaniem 16,8 milionów kolorów oraz skonfigurowanie dodatkowych opcji umożliwiające personalizację urządzenia za pośrednictwem aplikacji Synapse. Synapse to dedykowana aplikacja, która pozwala skonfigurować kolor i efekt podświetlenia we wszystkich podłączonych urządzeniach z linii Chroma za pomocą zaledwie jednego kliknięcia.

Razer Firefly zostanie podpięty pod Chroma SDK, pozwalając twórcom zintegrować zaawansowane efekty podświetlenia z ich grami, dzięki czemu rozgrywka stanie się jeszcze bardziej wciągająca.

Cechy produktu:

  • Mikroteksturowe wykończenie dla lepszej rozgrywki
  • Specjalnie zoptymalizowana powierzchnia dla poprawienia trackingu
  • Podświetlenie Chroma z opcjami personalizacji
  • Antypoślizgowe, gumowe wykończenie spodu podkładki
  • Integracja z Razer Synapse (w celu personalizacji podświetlenia Chroma)
  • Złocone złącze USB (by zasilić spersonalizowane podświetlenie Chroma)
  • Lekki kabel światłowodowy w oplocie o długości 2,1m
  • Przybliżone wymiary: 355 mm / 13.98-in. (Długość) x 255 mm / 10.04-in. (Szerokość) x 4 mm / 0.16-in. (Wysokość)
  • Przybliżona waga: 380 g / 0.84 lbs

Cena: 74,99€