Laptop czy desktop? ASUS N551!

Laptop czy desktop? ASUS N551!

Jeszcze do niedawna użytkownicy komputerów przenośnych musieli godzić się na kompromisy. Kupno eleganckiego laptopa wiązało się z rezygnacją z wydajnych podzespołów na rzecz mobilności. Jednak multimedialna seria notebooków ASUS N sprawia, że powyższy scenariusz odchodzi do lamusa. ASUS tworząc serię N postanowił nie ulegać kompromisom, dostarczyć sprzęt o szerokim wachlarzu zastosowań, po to aby konsumenci nie musieli już wybierać pomiędzy mobilnością a wydajnością.

Mobilny laptop do pracy, grania i nauki

W komputerach firmy ASUS znajdziemy procesory Intel Core i7, do 16GB pamięci operacyjnej RAM oraz szybkie dyski SSD. Pozwoli to na rozgrywkę, bez utraty płynności, nawet w najnowsze produkcje o wysokich wymaganiach sprzętowych, dobrej jakości renderowanie 3D oraz odtwarzanie z wysoką ilością klatek na sekundę. Jednak pamiętajmy, że najlepsze podzespoły to nie wszystko. Kolejnym znaczącym elementem jest jakość wyświetlanego obrazu. W modelu N551 zastosowana została matowa matryca IPS z szerokimi kątami widzenia. Wykorzystana technologia SPLENDID Video Inteligence pozwala na optymalizację wyświetlanych barw w zależności od potrzeb użytkownika. Wyrazisty obraz oraz płynne działanie są kluczem do sukcesu podczas wykonywania skomplikowanych graficznych działań.

“Bardzo cenimy sobie zarówno uwagi, jak i potrzeby naszych użytkowników. Dlatego też, posiadamy w naszej ofercie wiele różnorodnych urządzeń. Od zeszłego roku produkujemy także bardzo funkcjonalne smartfony z serii ZenFone. Zdajemy sobie sprawę, że w obecnych czasach kluczową rolę odgrywa umiejętność połączenia przyjemnego z pożytecznym. Rodzina laptopów serii N jest tego doskonałym przykładem. — mówi Adam Żelazko, PR & Marketing Manager SYS, ASUS Polska.

Odrzuć kompromisy – ciesz się wysoką wydajnością i mobilnością

Jednak, czy takie produkty mogą być zarówno stylowe jak i mobilne? Otóż tak. Wielu użytkowników uważa, że kluczową rolę pełni wygląd urządzenia. Dlatego też, ASUS zdecydował się produkować swoje laptopy w charakterystycznym stylu. Seria N wykonana została z wysokiej jakości aluminium oraz posiada podświetlaną klawiaturę, która nie tylko dodaje jej elegancji, ale także rozszerza funkcjonalność urządzenia i zwiększa komfort użytkowania w słabym świetne. Całości dopełniają znane już koncentryczne kręgi umieszczone na zewnętrznej części obudowy. Akumulator wykorzystany w modelu N551 pozwala na długi czas pracy na baterii, bez konieczności podłączania zewnętrznego źródła zasilania.

Dotychczas to komputery stacjonarne wiodły prym podczas wykonywania skomplikowanych operacji. Jednak obecnie ustępują one miejsca mobilnym laptopom, których właśnie zaletą jest możliwość użytkowania ich w dowolnym miejscu. Cechy urządzenia wszechstronnego zastosował ASUS w swoim modelu N551JM, który idealnie łączy w sobie gamingową drapieżność, klasyczną multimedialność oraz biznesową bezkompromisowość. Zmieniający się świat, tempo życia oraz dostępność produktowa sprawia, iż konsumenci wymagają produktów najlepszych w swojej klasie, niezawodnych oraz wielofunkcyjnych.

Więcej:Asus