Pecetowa wersja Batman: Arkham Knight wycofana również z Polski

Pecetowy port gry Batman: Arkham Knight okazał się jedną wielką katastrofą. Gra nie działała w takim stopniu, że jej wydawca - Warner Bros zdecydował się na wycofanie tego tytułu ze sprzedaży.

Firma Cenega, która odpowiada za polską dystrybucję tego tytułu zdecydowała się na ten sam krok.

„W związku z problemami z wydajnością gry PC i decyzją Warner Bros. o zawieszeniu dystrybucji gry na tę platformę sprzętową, w porozumieniu z wydawcą oraz sieciami sprzedaży rozpoczęliśmy proces wycofywania gry ze sklepów w Polsce” – możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie.

„Wszyscy klienci, którzy zdążyli już zakupić grę w wersji na PC i nie spełnia ona ich oczekiwań co do jakości rozgrywki, mogą dokonać zwrotu w miejscu zakupu. Będzie to możliwe również w przypadku tych klientów, którzy zdążyli rozfoliować pudełka i aktywować klucz Steam – w takiej sytuacji wykorzystany klucz zostanie zablokowany w sieci Steam.”

Warner Bros oraz studio Rocksteady, które jest odpowiedzialne za ten najgorszy w historii port gry na PC „pracują, jak szaleni” aby doprowadzić grę do grywalnego stanu. Niesmak wśród graczy jednak pozostanie.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.