Pornhub chce lecieć w kosmos i rusza z kampanią na Indiegogo

Green screen? Phh... Oni naprawdę chcą nakręcić film pornograficzny poza kulą ziemską.

Jeśli Pornhub zbierze 3,4 miliony dolarów w kampanii Indiegogo zwanej „Sexploration” dwójka powyższych aktorów – Eva Lovia i Johnny Sins wraz z ekipą studia Digital Playground odpowiedzialnej za branżowe hity „Pirates” i „Apocalypse X” polecą w kosmos. Serio.

Na co pójdą dokładnie te pieniądze? Oczywiście najwięcej, bo aż 60% sumy pochłoną koszty samego lotu łącznie z treningiem załogi i kombinezonami. Za ułamek tej kwoty twórcy mogliby nagrać film na zielonym tle, ale wtedy przecież nie zapisaliby się w historii… Producenci chcą także sprawdzić jak „właściwa akcja” będzie przebiegała w stanie nieważkości.

A na co mogą liczyć wspierający? Oprócz wcześniejszego dostępu do filmu, który ma zadebiutować pod koniec przyszłego roku, można się pokusić też o zestaw gadżetów i rozmowę telefoniczną z aktorami (1000 dolarów), randkę (5000 dolarów), a nawet komplet użytych kombinezonów łącznie z bielizną aktorów (150 000 dolarów).

Zbiórka potrwa jeszcze 60 dni. Jeśli nie osiągnie ona wyznaczonego progu wszystkie pieniądze zostaną zwrócone do wspierających.