W Warszawie powstał pierwszy salon gier VR!

W warszawskim Pasażu Muranów otworzono "InGame" - Salon Wirtualnej Rzeczywistości, w którym gracze mogą pobawić się najnowszymi urządzeniami skonstruowanymi z myślą o wirtualnych światach

„Do Waszej dyspozycji oddajemy najnowszą technologię, która każdemu pozwoli doświadczyć, co to wirtualna rzeczywistość. Dzwońcie albo wpadajcie! Jest co testować i na czym się bawić! Czeka na Was ponad ponad 35 zróżnicowanych doświadczeń oraz tytuły takie jak Team Fortress 2, Live for Speed i War Thunder. Możecie też testować posiadane przez Was gry. Dajcie znać dzień wcześniej, a przygotujemy stanowiska specjalnie do Waszych potrzeb.” – tak InGame zachęca nas na swojej stronie internetowej.

Oferta salonu jest bardzo imponująca, jeśli chodzi o dostępność sprzętu: gogle VR Oculus Rift DK2, zestaw rajdowy Logitech G27 Racing Wheel, czt replika broni „The Delta Six”, która zapewni miłośnikom strzelanek takie efekty, jak odrzut, możliwość przybliżenia celowania, możliwość walki wręcz przy pomocy kolby, oraz czujnik przeładowywania w magazynku. We wrześniu pojawi się również bieżnia Virtuix Omni.

Jak z cenami? 25zł za 30minut, 45zł za godzinę, czy 300zł za 10 raczej nie można nazwać tanią zabawą. Z drugiej strony jest to koszt porównywalny z pójściem do kina, czy wybrania się ze znajomymi na paintball, więc nie jest źle.

0
Źródło: ingame
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.