World of Tanks na Xbox One z datą premiery!

Oprawa audiowizualna nowej generacji, wspólne granie z Xbox 360 i wiele, wiele więcej!

World of Tanks na Xbox One to przede wszystkim setki czołgów odwzorowanych w najdrobniejszych detalach, w pełnym HD, wykorzystując do maksimum moc konsoli. A tak nas przynajmniej zapewniają twórcy gry. Równocześnie gra będzie mogła pochwalić się rozwiązaniami wprowadzonymi po raz pierwszy – wspólny postęp dla obu platform poprzez jedno konto na Xbox Live, zupełnie nowy tryb PvE (gracz kontra środowisko) o nazwie „teren doświadczalny”, pełne wsparcie dla mediów społecznościowych i transmisji rozgrywek na żywo oferowane przez konsolę Xbox One. Ale to nie koniec nowości!

Ponadto, Wargaming i Xbox umożliwią graczom z całego świata dostęp do gry przed jej debiutem rynkowym. Już od 10 lipca 2015 wszyscy zainteresowani będą mogli pobrać wcześniej tytuł, a 11 – 12 lipca 2015 spróbować swoich sił na polu walki nowej generacji podczas weekendowych beta testów World of Tanks na konsoli Xbox One.

World of Tanks na Xbox One będzie grą darmową do pobrania dla wszystkich posiadaczy abonamentu Xbox Live Gold. Gracze z abonamentem Sliver będą mogli spróbować 7-dniowej wersji testowej.