Drony do selfie od… Samsunga

Moda na selfie wciąż trwa- każdy stara się przyciągnąć uwagę nietypową scenerią takiej fotografii, ekstremalnymi warunkami czy też po prostu niezwykłą perspektywą. Pomocnymi narzędziami są kijki do selfie, ale już wkrótce mogą okazać się przeżytkiem.

Według nieoficjalnych informacji, w posiadanie których wszedł serwis Sammobile kolejnym projektem Samsunga mogą być drony do selfie (Project Selfie Camera Drone). Bliższych szczegółów na temat maszyny brak, ale choć Samsung do tej pory nie interesował się dronami, to nie sposób zaprzeczyć, że jest to bardzo gorący trend. Amatorzy selfie z pewnością wiele by dali, za cacuszko pstrykające fotki z powietrza – gdyby okazało się małe, tanie i odpowiednio mobilne – tak jak dzisiejsze kijki do selfie.

Samsung nie byłby pierwszą firmą, która wpadłby na taki pomysł. W ubiegłym roku finaliści Make it Wearable Challenge przedstawili projekt Nixie – ubieralnego drona, który służyłby do wykonywania zdjęć portretowych. Coraz więcej dronów posiada też funkcję śledzenia użytkownika, dzięki czemu łatwiej wykonać fotografię samemu sobie. Samsung jednak byłby pierwszym tak dużym producentem, który miałby szansę podbić swoim produktem międzynarodowy rynek. Kto wie, może niedługo do smartfonów będą dołączane w promocji maleńkie drony?

0
Źródło: sammobile.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.