Lenovo Z70-80 już w polskich sklepach

Lenovo Z70-80 już w polskich sklepach

17,3-calowy laptop charakteryzuje się matowym ekranem AntiGlare o rozdzielczości Full HD (1920×1080). Dzięki antyrefleksyjnej powłoce oglądanie filmów czy przeglądanie internetu w pełnym słońcu nie powinno stanowić problemu. W czarnej, eleganckiej obudowie znalazło się miejsce na kamerę HD z podwójnymi mikrofonami oraz głośniki stereo JBL z systemem Dolby Home Theater gwarantujące najwyższą jakość dźwięku.

Oprócz tego Lenovo Z70-80 został wyposażony w trzy porty USB, gniazdo HDMI i czytnik kart 4w1. Reszta podzespołów zależy od wyboru klienta. W najmocniejszej opcji możemy liczyć na procesor Intel Core i7 piątej generacji, kartę graficzną Nvidia GeForce 840M 4GB, do 16 GB pamięci operacyjnej i 1 TB dysk SSHD z 8 GB wbudowanej pamięci SSD lub 1 TB dysk HDD. Użytkownik może także liczyć na nagrywarkę DVD lub Blue-ray Disc Rambo. Wraz z baterią sprzęt waży 3 kg. Całość pracuje pod kontrolą Windows 8.1.

Dodatkowo laptop posiada program do zarządzania energią – Energy Manager -, który pozwala na dłuższe korzystanie z laptopa: chroni trwałość baterii oraz wykorzystuje zaawansowaną technologię oszczędzania energii, dzięki czemu można dłużej pracować na jednym ładowaniu, nawet do 4h w trybie “rozrywka”.

Ceny laptopa są uzależnione od wybranej konfiguracji i zaczynają się od około 2800 zł.

Więcej:Lenovo