Nowa, ciekawa funkcja Spotify

Dziś serwis muzyczny Spotify prezentuje nową funkcję przygotowaną indywidualnie dla każdego użytkownika. Odkryj w tym tygodniu (Discover Weekly) to playlista zbudowana w oparciu o gust muzyczny słuchacza i fanów bliskiej mu muzyki.

Playlista Odkryj w tym tygodniu (Discover Weekly) dostosowuje się do słuchanych utworów i bierze pod uwagę playlisty innych słuchaczy, na których znalazły się te piosenki. Dzięki temu Odkryj w tym tygodni u w każdy poniedziałek dostarczy zestaw nowych, unikalnych rekomendacji muzycznych.

Funkcja Odkryj w tym tygodniu będzie dostępna w formie playlisty na każdej platformie z dostępem do Spotify. –

Rob Gordon w „Przeboje i Podboje” miał absolutną rację – tworzenie składanek to niezwykle misterna sztuka. Dlatego właśnie stworzyliśmy funkcję Odkryj w tym tygodniu — mówi Gustav Söderström, wiceprezes ds. produktu w Spotify.

Odkrywanie nowej muzyki jeszcze nigdy nie było aż tak proste i tak spersonalizowane jak teraz, gdy każdego tygodnia dostajesz playlistę skrojoną na miarę Twojego indywidualnego gustu.

Funkcja jest obecnie uruchamiana i będzie pojawiać się stopniowo na kontach użytkowników Spotify.Jak tylko nowa funkcja będzie w pełni dostępna w Polsce, polscy użytkownicy Spotify otrzymają stosowną informację mailowo oraz za pośrednictwem kanałów społecznościowych serwisu.

0
Źródło: Spotify
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.