Wiedźmin 3 otrzyma obszerną dodatkową zawartość

CD Projekt RED nie zamierza odpoczywać po premierze gry. Oprócz licznych aktualizacji i bezpłatnych, krótkich misji twórcy szykują także większe dodatki fabularne, które znacznie wydłużą czas samej gry.

Konrad Tomaszkiewicz z CD Projekt RED udzielając wywiadu serwisowi GameReactor rzucił nieco więcej światła na temat szykowanych, płatnych dodatków fabularnych. Wygląda na to, że możemy spodziewać się bardzo obszernej zawartości, która będzie warta swojej ceny. Pierwszy z dodatków – Serce z Kamienia – zadebiutuje na jesień tego roku i pozwoli graczom na około 10 godzin zabawy. W tej historii Geralt pozna tajemniczego Pana Lusterko i zostanie uwikłany w sekretną intrygę na terenach Oxenfurtu i Ziem Niczyich.

Kolejny – Krew i Wino – pojawi się na początku przyszłego roku i rozszerzy historię o następne 20 godzin. Tu z kolei Geralt zwiedzi Touissant – jedyne królestwo nie dotknięte plagą wojny. Atmosferę sielanki zaburzy pewien mroczny sekret, którego tajemnicę będzie mógł rozwikłać tylko wiedźmin. Prace nad dodatkami trwają więc niewykluczone, że czas gry jeszcze się wydłuży. 30 godzin to sporo – tyle średnio zajmowało przejście drugiej części gry.

A czego możemy oczekiwać po samej zawartości? Oczywiście emocjonujących przygód, które powiększą wiedzę graczy na temat całego uniwersum. Nie zabraknie tu misji pobocznych, przerywników filmowych, nowych bohaterów, nowych przedmiotów i – rzecz jasna – nowych kart do Gwinta.

Dodatki otrzymają posiadacze przepustki sezonowej, która została wyceniona na 99 zł.

0
Źródło: Gameradar.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.