Arta Tech: nowy polski producent elektroniki

Pochodząca z Wrocławia firma skupia się głównie na rozwijaniu innowacyjnych urządzeń opartych na technologii papieru elektronicznego.

Flagowe produkty Arta Tech to czytnik e-booków inkBOOK Onyx z podświetlanym ekranem E Ink Carta oraz zegarki sportowe z rodziny inkWATCH TRIA. Arta Tech oferuje również dedykowaną dla czytników usługę do przechowywania e-booków w chmurze – Midiapolis Drive. Wkrótce zamierza poszerzyć swoje portfolio o nowe produkty. W tym o budżetowy czytnik e-booków inkBOOK Classic.

Zaangażowanie Arta Tech w rozwój e-czytelnictwa podkreśla nawiązanie partnerstwa z księgarnią internetową Legimi. Dzięki temu Polacy mogą nabyć nowoczesny czytnik inkBOOK Onyx już za złotówkę, uzyskując nielimitowany dostęp do 12 tys. e-booków. Po raz pierwszy w naszym kraju, czytnik z dedykowaną usługą oferowany jest w ramach przystępnej oferty ze stałym abonamentem.

inkBOOK Onyx – czytnik e-booków z podświetlanym ekranem E Ink Carta (6 cali) i systemem Android. Pierwszy polski czytnik dostępny od złotówki w ofercie księgarni internetowej Legimi, w ramach stałego abonamentu z nielimitowanym dostępem do 12 tys. e-booków.

inkWATCH TRIA – zegarek sportowy GPS do biegania, jazdy rowerem i pływania, z funkcją Wirtualnego Trenera. Idealny dla osób uprawiających wiele dyscyplin sportowych. Cechuje go długi czas pracy na baterii (nawet do 60 dni).

Za obsługę Arta Tech odpowiada zespół WĘC PR prowadzony przez Jana Trzupka.

0
Źródło: www.artatech.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.