Huawei nawiguje z mapami Navitel

Huawei nawiguje z mapami Navitel

Coraz więcej uznanych brandów smartfonowych widzi w nas partnera w zakresie organizowania wspólnych promocji sprzedażowych w kanale retail. Działania podejmowane lokalnie mogą przerodzić się w szerszą współpracę nawet na szczeblu regionalnym, gdyż docelowo polski oddział firmy ma być centralą na Europę Zachodnią. Oferta na zakup smartfona Huawei Y600 z darmową, dożywotnio aktualizowaną i przede wszystkim działającą offline mapą Polski w naszej aplikacji rusza w sierpniu w sklepach sieci Neonet — mówi Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Polska.

Smartfon Huawei Y600 to urządzenie z dużym, pięciocalowym wyświetlaczem, dzięki czemu korzystanie z aplikacji nawigacyjnej jest komfortowe. Dwurdzeniowy procesor wspierany przez chip graficzny Mali-400 zapewni płynną obsługę mapy i pozwoli cieszyć się bogactwem dodatkowych funkcji, takich jak np. wbudowany komunikator, serwis pogodowy czy informacje o natężeniu ruchu. Warto wspomnieć także o szerokim wyborze asystentów głosowych wspierających interfejs programu Navitel Navigator, z których najbardziej rozpoznawalnym jest głos Zbigniewa Urbańskiego, prezentera telewizyjnego kojarzonego ze światem mobilnych gadżetów.

Jesteśmy firmą, która niesamowicie rozwinęła się technologicznie i należy do ścisłej czołówki smartfonowych graczy. Oferujemy high-endowe urządzenia w cenach dostosowanych do specyfiki polskiego rynku. Współpraca z dostawcami software’owych rozwiązań, pozwala dodatkowo rozszerzyć funkcjonalność oferowanych przez nas urządzeń i zapewnić klientom jeszcze większy komfort użytkowania. W przypadku akcji z NAVITELem kod aktywujący mapę Polski przypisany będzie do smartfona, więc wystarczy uruchomić aplikację i pobrać plik z mapą — wyjaśnia Dariusz Marnic, Marketing Manager w Departamencie Terminali, Huawei Polska.