Nowatorski serwis gier w chmurze

Samsung Electronics ogłosił wprowadzenie GameFly Streaming - usługi subskrypcyjnej, która zapewnia użytkownikom telewizorów Samsung Smart dostęp do najnowocześniejszych gier we własnym domu, bez konieczności używania konsoli, kabli czy płyt.

Usługa działa przez strumieniowe przesyłanie gier przez Internet – w tym tak popularnych tytułów jak Batman Arkham Origins, Lego Batman 3, Grid 2 czy Hitman Absolution – umożliwiając ich odtwarzanie bezpośrednio na telewizorach Samsung Smart TV. Działająca w chmurze usługa GameFly jest pierwszą tego typu ofertą na Smart TV w Europie. Wykorzystano w niej opatentowaną technologię GameFly zintegrowaną z Samsung Smart TV, która dostosowuje się do łącza użytkownika i umożliwia mu granie nawet wtedy, gdy łącze spada, zapewniając niezawodność i responsywność w trakcie gry.

Użytkownicy GameFly Streaming mają do dyspozycji wiele różnych pakietów gier. Należą do nich „Pakiet Hardcore”, z takimi grami jak Mafia 2 czy Red Faction, „Pakiet Lego” z takimi tytułami jak „Batman” (1, 2 i 3) i „Władca Pierścieni”, a także pakiet „All Around”.

Miesięczny abonament wynosi 34,99 PLN za „Pakiet Hardcore”, 34,99 PLN za „Pakiet Lego” i 29,99 PLN za pakiet „All Around”. Każdy użytkownik może skorzystać z 10 darmowych minut próbnej gry. Usługa jest dostępna na telewizorach Smart TV 2015 (J5500 i wyższe modele) oraz Smart TV 2014 (H5500 i wyższe modele)*.

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.