Wszystkie darmowe DLC do Wiedźmina 3 już DOSTĘPNE!

Studio CD PROJEKT RED, twórcy serii gier "Wiedźmin", ma przyjemność poinformować, że wszystkie z 16 planowanych darmowych DLC do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon są już dostępne do pobrania na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

„Ostatni z 16 darmowych DLC, Nowa Gra Plus, jest już dostępny do pobrania” — – powiedział Marcin Iwiński, współzałożyciel CD PROJEKT RED.

„Mam nadzieję, że Wasza przygoda z Wiedźminem rozpocznie się dzięki niemu na nowo, a konsekwencje podejmowanych przez Was wyborów będą równie zaskakujące, jak za pierwszym podejściem. Chciałem też podziękować wszystkim, którzy pobrali przygotowane przez nas dodatki — nie ma przyjemniejszej rzeczy dla twórców gier niż zainteresowanie i entuzjazm odbiorców” — – dodaje Iwiński.

„Przy okazji, bardzo chciałbym, by takie inicjatywy, jak nasz program 16 darmowych DLC, stały się nową, niepisaną regułą w świecie gier, a nie tylko rzadkim wyjątkiem — mam nadzieję, że „Wiedźmin 3: Dziki Gon” stanowi tego dobry przykład”

.

Oto lista wszystkich DLC, które studio udostępniło od czasu premiery: Zestaw Temerskiego Rynsztunku, Zestaw bród i fryzur, Nowe zadanie – „Zlecenie: Zaginieni górnicy”, Alternatywny wygląd Yennefer, Zestaw Nilfgaardzkiego Rynsztunku, Zestaw wybornych kusz, Nowe zadanie – „Złoto głupców”, „Bohaterowie z Ballad” – zestaw neutralnych kart do Gwinta, Nowe zadanie – „Poszukiwania: Rynsztunek szkoły wilka”, Alternatywny wygląd Triss, Nowe zadanie – „Zlecenie: Najgroźniejszy potwór na Skellige”, Zestaw Skelligijskiego Rynsztunku, Alternatywny wygląd Ciri, Nowe zadanie – „Jak kot z wilkiem”, Nowe animacje ciosów kończących, NOWA GRA PLUS.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.