World of Warships z datą premiery

Gigantyczne, wirtualne bitwy morskie wystartują jeszcze w tym miesiącu.

„Po sukcesie jaki odnieśliśmy z otwartą betą World of Warships, jesteśmy wreszcie gotowi wydać naszą nową, dużą produkcję,” podkreślił Fred Menou, Head of Global Publishing w Wargaming.

„Z ponad 2 000 000 graczami, którzy średnio spędzali ponad 3 godziny dziennie w bitwach, jesteśmy gotowi na dominację mórz i oceanów.”

17 września 2015

gracze dostaną do swojej dyspozycji 4 zróżnicowane klasy okrętów oraz wiele kultowych jednostek jak na przykład japoński pancernik Yamato czy amerykański lotniskowiec Midway. Wraz ze startem gry dostępne będą 2 pełne drzewa technologiczne (Japonia i U.S.A) oraz wybrane okręty z Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz Rosji takie jak Warspite, Tirpitz i Aurora. Na premierę wypłynie ponad 80 okrętów zgodnych z historycznymi danymi, a więcej nacji i jednostek planowanych jest do końca roku.

Powyżej można obejrzeć dzienniki dewelopera, który opisuje różne procesy powstawania gry. Podobnie jak pozostałe gry Wargaming, także i World of Warships będzie bezpłatne. W grę zagracie pobierając klienta z oficjalnej strony produkcji.