Microsoft Surface oficjalnie w Polsce!

Surface Pro 4 – dla kreatywnych profesjonalistów
Microsoft Surface oficjalnie w Polsce!
Surface 3

Surface 3

Najnowsze produkty z linii Surface Pro 4 to urządzenia, które mogą zastąpić laptopy w codziennej pracy. Są one wyposażone w wydaje procesory Intel 6. generacji – Core M, Core i5 oraz Core i7, w zależności od wersji oraz preferencji samych użytkowników, a także pamięć do 16 GB oraz 1 TB pamięć flash.

Surface Pro 4 posiada 12,3-calowy wyświetlacz PixelSense o proporcjach 3:2, z matrycą 5 MP, oferujący rozdzielczość 267 ppi oraz kontrast 1300:1. Najnowsze urządzenie ma tylko 8,4 mm grubości oraz wydajną baterię, która wystarcza na 9 godzin odtwarzania filmów video.

Ponadto do urządzenia można dokupić specjalnie zaprojektowaną klawiaturę Surface Pro 4 Type Cover z większym o 40 proc. gładzikiem, a także dedykowany rysik Surface Pen, obsługującym 1024 poziomy nacisku, co pozwala na wyjątkowo precyzyjne pisanie, rysowanie czy edycję dokumentów i stron internetowych przy pomocy przeglądarki Microsoft Edge.

Surface 3 – do pracy mobilnej

W Polsce w sprzedaży pojawi się także Surface 3. To doskonałe narzędzie do codziennej pracy mobilnej. Urządzenie wyposażono w czterordzeniowy procesor Intel Atom x7, ekran

o przekątnej 10,8 cala i rozdzielczości 1920:1280 Full HD. Surface 3 waży tylko 636 gramów i ma 8,7 mm grubości. Jego bateria zapewnia użytkownikowi ciągłą pracę przez 10 godzin. W ofercie znajdą się także klawiatura Type Cover, stacja dokująca a także rysik Surface Pen.

Rodzina produktów z linii Surface jest w pełni kompatybilna ze wszystkimi aplikacjami dostępnymi na komputery stacjonarne i przenośne, przeznaczonymi dla systemu Windows.

Ceny Surface 3 zaczynają się od 2 599 zł. Z kolei Surface 4 Pro można nabyć już od 4 299 zł.