Młode wilki technologii i biznesu po raz drugi

Dziś ruszyła międzynarodowa konferencja Wolves Summit w Warszawie!

27 i 28 października w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się jedno z największych wydarzeń innowacyjno-technologicznych w Europie. Pierwsza edycja imprezy przyciągnęła do siebie 1356 uczestników i ponad 113 prelegentów z całego świata. Czego możemy spodziewać się tym razem?

Organizatorzy przygotowali 9 ścieżek tematycznych, wśród których znajdziemy wykłady na temat startupów, technologii, mody czy gamingu. Uczestnicy wydarzenia będą mogli dowiedzieć się m.in. o nowych sposobach płatności, wykorzystaniu chmury i beaconów w biznesie, procesach przetwarzania startupu w dobrze prosperującą firmę, a w razie potencjalnych problemów prelegenci doradzą też jak poradzić sobie z emocjami po gwałtownym załamaniu.

Warsztaty poprowadzą przedstawiciele największych światowych i polskich marek: Google, Zalando, IBM, Coca-Cola, Allegro, LinkedIn, T-Mobile, Onet. Jeśli planujecie wejść w branżę gamingu Wolves Summit to także idealna okazja do posłuchania prelekcji tak znanych studiów jak CD Projekt RED, Techland, Ubisoft czy 11bit Studios, którzy opowiedzą o procesach powstawania swoich największych dzieł – Wiedźmina 3, This War of Mine czy serii Assassin’s Creed – a także doradzą jak uniknąć błędów przy tworzeniu gier i jak wykorzystać technologię chmury do zapewnienia użytkownikom bezpieczeństwa.

Ponieważ konferencja jest międzynarodowa, podstawowym językiem używanym przez uczestników będzie język angielski. Pełna agenda wydarzenia oraz bilety dostępne są pod tym linkiem.