Nowa oferta toreb i plecaków od CaseLogic

Nowa oferta toreb i plecaków od CaseLogic

CaseLogic LoDo w niczym nie przypomina klasycznych teczek na notebooka- wygląda jak uniwersalna, modna torba miejska. Pomieści laptopy (Macbook o przekątnej do 15″ lub PC do 14″) czy tablety. Jej dodatkowe atuty to skórzane uchwyty, kieszenie zamykane magnetycznie, kieszeń na butelkę wody oraz zdejmowalne paski na ramię.

W serii LoDo znajdziemy również dwie inne torby, przeznaczone do przenoszenia laptopów – dopasowane do urządzeń o ekranach różnej wielkości (Lodo Laptop Attaché 14/15,6″). Są one wyposażone w specjalną przegrodę na laptopa, obok której znajduje się kieszeń na dokumenty, gazetę itp. Łatwy dostęp do drobniejszych przedmiotów zapewnia zewnętrzna, zamykana magnetycznie, kieszeń.

Torby na komputer Case Logic z serii LoDo od 299 zł do 379 zł.

Plecaki z serii Case Logic LoDo stworzono z myślą o miejskich użytkownikach, którzy codziennie podróżują do szkoły lub pracy. W ofercie firmy pojawiły się dwa modele – LoDo Medium Backpack oraz Large Backpack. W średnim wygodnie możemy przetransportować laptopa (Macbook 15″ lub PC
14″), tablet 10,1″ oraz dodatkowy bagaż i akcesoria, które można umieścić zarówno w dodatkowym przedziale wewnątrz, jak i w kieszeni zewnętrznej. Warto również wspomnieć o wzmocnionym dnie, wykonanych ze skóry uchwytach suwaków, zamykanej magnetycznie przedniej kieszeni, a także miękko wyściełanych ramionach i plecach, zapewniających komfort użytkownikowi. Większy model – LoDo Large Backpack – również umożliwia wygodne przenoszenie komputera (większego – do 15,6″) oraz tabletu (do 10,1″). Dodatkowo znajdziemy w nim wygodny system otwierania z klapą, pozwalający na wygodne pakowanie dużych przedmiotów, a także dyskretną kieszeń na smartphone’a.

Plecaki na komputer Case Logic z serii LoDo od 379 zł do 399 zł

W nowej serii znajdziemy zarówno futerały na tablety, jak i komputery przenośne. Te pierwsze są idealnie dopasowane do urządzeń z ekranami 8 oraz 10″ i wyróżniają się eleganckim, nowoczesnym wzornictwem. Doskonale chronią tablety i ich ekrany przed zarysowaniami – m.in. dzięki miękkiemu,
bawełnianemu wnętrzu.

Futerały przeznaczone na komputery przenośne z ekranami 11,6″, 13,2″ oraz 15,6″ są z kolei idealne dla tych osób, które chcą nosić ze sobą tylko niezbędne przedmioty i sprzęt. W głównej przegrodzie możemy bezpiecznie i wygodnie przenosić komputer, a w dodatkowym schowku – akcesoria, okablowanie oraz ładowarkę.

Etui na tablet Case Logic z serii LoDo od 99 zł do 119 zł. Etui na komputer Case Logic z serii LoDo od 149 zł do 199 zł.