Nowy, szybszy odtwarzacz ALLPlayer 6.4

Najnowsza wersja odtwarzacza ALLPlayer 6.4 to między innymi nowy mechanizm detekcji plików video, dzięki któremu program natychmiast rozpoznaje rodzaj strumienia i dekoduje go za pomocą najszybszych dostępnych w programie kodeków audio/video.

Najnowszy silnik programu oprócz ulepszonej obsługi najnowszych standardów audio i video, takich jak obsługa 4K, UltraHD czy WebM, wprowadza także usprawnienia w obsłudze i jakości wyświetlanych napisów. Łącząc się z czołowym serwisem z napisami Napisy24 oraz takimi bazami jak Napiprojekt i międzynarodowym serwisem Opensubtitles.org, ALLPlayer automatycznie pobierze idealnie dopasowane napisy w wybranym języku.

W przypadku braku napisów w bazie, program powiadomi użytkownika e-mailem lub smsem, jak tylko staną się one dostępne. Opisane funkcje działają także podczas streamingu filmów z sieci bittorrent.

Interfejs ALLPlayera wzorowany jest na obsłudze urządzeń mobilnych i osoby posługujące się na co dzień tabletami i smartfonami, nie będą miały żadnych problemów z używaniem ALLPlayera. Dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji programu takich jak korekcja obrazu, dźwięku czy obsługa napisów jest bardzo intuicyjny i polega na wybieraniu odpowiednich „kafelków” na ekranie odtwarzacza.

AllPlayer nie zapomina również o użytkownikach mobilnych – dla nich przygotowana jest wersja ALLPlayera na platformę android zgodna z systemem 5.0 Lolipop, oraz wygodny dotykowy pilot do obsługi odtwarzacza. Program można pobrać stąd

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.