Tablet i gamepad w jednym

JXD Singularity S192: Android plus NVIDIA Tegra K1 na pokładzie.

JXD Singularity S192 to – w pewnym uproszczeniu – tablet NVIDIA Shield skrzyżowany dodatkowo z gamepadem. Raczej nie należy się obawiać o jego wydajność nawet w najbardziej wymagających tytułach, bo dba o to procesor NVIDIA Tegra K1, współpracujący z 2 GB pamięci RAM. Do tego 7-calowy ekran o rozdzielczości 1920×1200 pikseli, Wi-Fi, Bluetooth 4.0, dopracowane głośniki stereo oraz dwa aparaty fotograficzne: 13 mln pikseli (z tyłu) i 5 mln pikseli.

Ale jest jeszcze jeden element budowy wewnętrznej tego tabletu, na który trzeba zwrócić szczególną uwagę: akumulator. Ogniwo, w jakie wyposażono tablet JXD, ma pojemność aż 10 000 mAh, co przekłada się na możliwość odtwarzania filmów przez 11 godzin, surfowanie w internecie przez 57 godzin lub 6 godzin ciągłej gry.

Oczywiście równie ważne, a może nawet ważniejsze jest to, co widać na pierwszy rzut oka. JXD Singularity S192 wyposażony jest w pełne sterowanie odpowiadające wyposażeniu typowego gamepada, wraz z analogowymi drążkami i wygodnie ukształtowanymi uchwytami.

To wszystko za 299 dolarów (z darmową przesyłką). Kupilibyście?

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News