CS:GO DreamHack Open Winter będzie transmitowany przez Polsat!

Transmisję obejrzymy na kanale Polsat Viasat Explore.

Viasat Explore to obecnie numer jeden na liście kanałów rozrywkowych dla tych, którzy spragnieni są e-sportu w telewizji. A wszystko dzięki transmisjom największych imprez i mistrzostw świata gier video, jakie regularnie emituje stacja. W tym roku na fani e-sportu zobaczyli na antenie stacji transmisje z takich wydarzeń jak: ESL One CS:GO Katowice 2015, Hearthstone: Viagame House Cup, czy najważniejszy turniej minionego lata – CS:GO DreamHack Summer 2015.

W sobotę 28 listopada, Viasat Explore zaprasza na kolejną dawkę niesamowitych, e-sportowych emocji w postaci transmisji na żywo z Wielkiego Finału CS:GO DreamHack Open Winter. Każdy z widzów będzie miał okazję z bliska przyjrzeć się decydującym rozgrywkom i dopingować swoich faworytów. Z pewnością mocno zaangażowani będą fani polskiej drużyny Virtu.Pro, która po zaciętej rywalizacji w kwalifikacjach, awansowała do finałów. Polacy zagrają w grupie A, w której znaleźli się także: Team SoloMid, Team Liquid oraz Legacy eSports.

Sama transmisja na żywo, to jednak niejedyna atrakcja jaką dla swoich widzów przygotowała stacja – od czwartku na kanale Twitch Viasat Explore (http://www.twitch.tv/viasatexplore) – będzie można śledzić najgorętsze wydarzenia ze Szwecji. Polsat Viasat Explore jest jedyną stacją, która w Polsce będzie transmitowała to wyjątkowe wydarzenie – zarówno na antenie, jak i w Internecie.

Transmisje z wydarzeń e-sportowych cieszą się popularnością nie tylko wśród graczy i fanów tej formy rozrywki. Ale również wśród osób, które cenią sobie atrakcyjną rozrywkę i wspólne spędzanie czasu z przyjaciółmi. Dla amatorów, jak i profesjonalistów, wydarzenie będzie komentować Izak – jeden z najbardziej znanych polskich streamerów i blogerów – wraz ze swoim partnerem z drużyny

Inet Koxx

– Patrykiem Easy Dzięciołem.

Transmisja na żywo z Wielkiego Finału CS:GO DreamHack Open Winter otrzyma wsparcie w Internecie w postaci kampanii w mediach społecznościowych, ze szczególnym naciskiem na Facebook (www.facebook.com/ViasatExplorePL) tak, aby dotrzeć do jak największej liczby z ciągle powiększającego się grona fanów e-sportu.