Gdynia Game Festival 2015!

Od piątku do niedzieli 11-13 grudnia, odbędzie się długo oczekiwany Pomorski Festiwal Gier Komputerowych i Nowych Technologii.

GGF to targi innowacji, turnieje gier komputerowych (e-sport) i konferencje naukowe w jednym.

Impreza odbędzie się w dniach 11-13 grudnia 2015 roku w:

  • Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym w Gdyni;
  • Hali Sportowo-Widowiskowej Gdynia Arena.

Są to nowoczesne obiekty, wpasowujące się w innowacyjny charakter eventu.
GGF zaistnieje jako pierwsze takie wydarzenie w północnej części Polski.
__________________________________________________________________________

Co nas czeka podczas tej imprezy?

Strefa Turniejowa [Tournament Zone] – coś dla fanów E-sportu.

Turniej CS:GO (Counter-Strike: Global Offensive) oraz turniej League of Legends to dwie główne atrakcje tej strefy.

Eliminacje rozgrywane będą w trybie online już w listopadzie tego roku. Najlepsze drużyny, rywalizujące o Puchary GGF, zobaczymy na dużej scenie w Gdynia Arena. W trakcie wydarzenia możemy spodziewać się również wielu lokalnych turniejów na różnych platformach, takich jak: Starcraft 2: Legacy of The Void, Heroes of The Storm, Hearthstone, Fifa 16 i Mortal Kombat X.

Strefa Innowacji [Innovation Zone] – coś dla fanów nowych technologii.
Jest to przestrzeń wystawców innowacyjnych produktów, usług oraz prototypów, które już niedługo pojawią się w otaczającym nas świecie. Roboty, drony i drukarki 3D to tylko niektóre z atrakcji tej strefy. Znajdziemy tu również wiele ciekawych wynalazków, skrywanych na co dzień za murami uczelni wyższych. Targom towarzyszyć będą różnorodne warsztaty zdobywania umiejętności związanych z innowacyjnymi technologiami, np. z warsztaty budowania robotów i tworzenia gier komputerowych.

Strefa Konferencyjna [Conference Zone] – coś dla ludzi głodnych wiedzy.
Konferencja naukowa poruszy wiele ciekawych tematów, m.in. Innowacji w Edukacji, Innowacyjnych Rozwiązań oraz Praktycznego GameDev’u. Specjaliści z branży poprowadzą tu kilkadziesiąt godzin pasjonujących prelekcji. Dowiemy się, jak skutecznie wykorzystywać nowe możliwości w kształceniu społeczeństwa oraz w jaki sposób możemy wpływać na otaczający nas świat wykorzystując nowe technologie.

Strefa Rozrywki [Fun Zone] – coś dla tych, którzy lubią się dobrze bawić.
Festiwal w Gdyni będzie zgrywalizowany. Oznacza to, że gdy tylko pobierzemy aplikację na swój smartfon lub tablet, natychmiast wejdziemy do gry. Odwiedzanie kolejnych stoisk będzie powodowało aktywację nowych zadań, dzięki którym uczestnicy zdobędą doświadczenie oraz nagrody.

Baw się z nami, graj i wygrywaj!
0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.