Pierwszy w historii streaming gry w jakości 4K/60 FPS

Hitbox.tv rozpoczyna nową erę e-sportu.

Wydarzenie to zapisze się w annałach historii transmisji streamingu. Hitbox jako pierwszy portal dla streamerów umożliwił przekazywanie materiału z gry w najwyższej możliwej jakości. Pod tym względem najwięksi rywale swerwisu – YouTube Gaming i Twitch pozostają w tyle.

-„Ogromnie cieszy nas fakt, że Blizzard zgodził się partnerować Hitboxowi swoim turniejem Heroes of the Storm w pierwszym w historii wydarzeniu streamingu na żywo w jakości 4K. Gra Heroes of the Storm w 4K wygląda naprawdę niesamowicie. Razem z zespołem mieliśmy okazję zobaczyć pierwszorzędne akcje rozgrywki zespołu Fnatic, któremu w finale udało się zdobyć palmę pierwszeństwa 4K Heroes.” ̶ komentuje Martin Klimscha, CEO i współzałożyciel Hitbox. „Gracze wymagają od technologii najlepszych rozwiązań ̶ i tym właśnie jest 4K. Teraz, gdy na rynku coraz częściej pojawiają się monitory 4K, zapotrzebowanie na live streaming będzie tylko rosnąć, my zaś jesteśmy już na to przygotowani.”

Zrealizowane 6 grudnia nagranie, w którym będzie można zobaczyć wszystkie emocjonujące akcje Heroes of the Storm jest już dostępne w wyjątkowej jakości 4K 60fps na Hitbox.tv/4KHeroes