Co się stanie, jak połączymy gamingowe laptopy Nitro i kamery RealSense?

Co się stanie, jak połączymy gamingowe laptopy Nitro i kamery RealSense?

Dostępna zarówno w 15-, jak i 17-calowych wersjach laptopa Aspire V Nitro Black Edition, nowa kamera Intel RealSense oferuje ulepszony zasięg działania do 1,5 metra od urządzenia oraz bardziej precyzyjne odwzorowanie i kontrolę gestów, a także rozpoznawanie obiektów. Kamera umożliwia również prostsze korzystanie z Windows Hello na laptopie, nowego biometrycznego systemu uwierzytelniania Microsoft do logowania się do systemu Windows 10. Gdy kamera używana jest jako zwykła kamera 2D, może działać z szybkością 60 fps.

Kamera umożliwia również skanowanie i drukowanie w 3D; użytkownicy mogą po prostu zeskanować przedmiot za pomocą kamery 3D i zapisać obraz. Model 3D można wykorzystać jako fotografię lub do drukowania 3D.

Laptopy serii Aspire V Nitro są zaprojektowane z myślą o tych, którzy szukają głębszych doznań podczas grania, współpracy z innymi użytkownikami i dużej mocy komputera. Napędzane procesorem Intel Core 6. generacji dla wyższej wydajności, modele Black Edition obsługują karty grafiki Nvidia GeForce GTX960M z 4GB RAM GDDR5 i szybki dysk NVMe PCIe SSD.

Nowe modele zachowują opływowy kształt krawędzi i dyskretnie umieszczoną antenę WiFi, wprowadzone w ostatnim wydaniu serii V Nitro. Antena znajduje się w rogu ekranu, zapewniając 360-stopniowe pokrycie sygnałem, bez martwych stref. Technologie Acer TrueHarmony Plus i Dolby Audio pozwalają czterem wbudowanym głośnikom na wywołanie wrażenia otoczenia dźwiękiem podczas grania, oglądania filmów czy słuchania muzyki. Modele z serii Black Edition charakteryzują się wyraźną podświetlaną listwą wzdłuż zawiasów oraz odpływem gorącego powietrza w technologii AeroBlade z najcieńszymi metalowymi łopatkami na świecie o grubości zaledwie 0,1 mm.

Seria laptopów Acer Aspire V Nitro Black Edition wyposażonych w nową kamerą Intel RealSense 3D będzie dostępna w Polsce w marcu, wtedy też zostaną podane ceny poszczególnych modeli.

Więcej:Acer