Creative iRoar w rękach trzykrotnego zdobywcy Grammy

Creative iRoar w rękach trzykrotnego zdobywcy Grammy

Pierwszym produktem, który zostanie pokazany na rynku, to nowa wersja bezprzewodowej mini kolumny Creative iRoar, specjalnie dostrojona przez trzykrotnego laureata nagrody Grammy, artysty i producenta – Wyclef Jean, świeżo wybranego prezesa HEADS Innovation.

Kiedy spotkałem Sim’a, czułem się tak szczęśliwy, że ktoś w końcu zrozumiał, o czym mówię – a nie, że mówiłem jakimś obcym językiem — powiedział Wyclef Jean.

Technologia przyszłości jest teraz w naszych rękach, w teraźniejszości… Możemy sprawić, że miłośnicy muzyki będą mogli posłuchać i poczuć muzykę, tak jakby artysta był tuż obok nich, w czasie rzeczywistym. To jest to, co nazywam Super stereo!

W Wyclef’ie znalazłem partnera w podróży przez świat dźwięku jutra. O czymkolwiek Wyclef śnił, my mamy możliwości technologiczne, by się spełniło. Razem jesteśmy w stanie dostarczyć światu dźwięk przyszłości — powiedział Sim Wong Hoo, twórca Sound Blaster i Dyrektor Generalny Creative Technology.

Wyclef stunningował specjalnie przygotowaną wersję Creative iRoar i możecie być pewni, że otrzymacie jakość dźwięku, zdefiniowaną przez jednego z największych testerów w przemyśle muzycznym dzisiaj.

Nasza współpraca łączy wizjonera w dziedzinie technologii audio, z wizjonerem przemysłu muzycznego, gdzie każdy sprzedał miliony produktów i albumów odpowiednio dla swojej branży. — powiedziała Madeline Nelson, założyciel i dyrektor generalny HEADS Innovation.