Kruger&Matz Move 5: ładny i niedrogi smartfon z Androidem

Kruger&Matz Move 5: ładny i niedrogi smartfon z Androidem

Urządzenie wyposażone zostało wyposażone w pokryty szkłem Dragontrail 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 720×1280 px. Użytkownicy nowego smartfona Kruger&Matz powinni docenić choć odrobinę zastosowany w urządzeniu aktywny panel, dzięki któremu za pomocą jednego gestu smartfon m.in. otworzy okno wiadomości, uruchomi pocztę, czy włączy aparat. Wystarczy narysować przypisaną do konkretnej funkcji literę na wygaszonym ekranie urządzenia.

MOVE 5 od poprzednich modeli z tej serii wyróżnia też wykorzystany procesor. We wnętrzu obudowy znajduje się 4-rdzeniowy Spreadtrum SC7731G, taktowany zegarem 1,3 GHz i wspierany 1 GB pamięci RAM. Dodatkowo smartfon posiada 8 GB pamięci wewnętrznej do przechowywania danych, którą można rozszerzyć za pomocą karty micro SD. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym użytkownicy mogą cieszyć się niedrogim smartfonem, który doskonale wykorzystuje możliwości systemu Android 5.1 Lollipop i sprawdzi się podczas codziennych czynności, w tym też w czasie odtwarzania filmów oraz zaawansowanych gier i aplikacji.

Telefon oferuje też opcję dual-SIM. Z całą pewnością zostanie ona doceniona przez osoby, które korzystają z telefonu służbowego i prywatnego lub które często korzystają z lokalnych kart operatorów zagranicznych. Dobrą informacją dla podróżujących jest również współpracujący z systemem GLONASS, wbudowany moduł GPS, dzięki któremu telefon może być używany jako nawigacja.

Spośród wszystkich urządzeń z serii MOVE, nowy smartfon wyróżnia się też designem. Smukła obudowa MOVE 5, mieszcząca pojemną baterię 2000 mAh i 5 calowy ekran, jest doskonałym kompromisem pomiędzy funkcjonalnością i komfortem obsługi urządzenia. Jednocześnie, odpowiadając na preferencje użytkowników, smartfon oferowany jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.

Smartfon Kruger&Matz MOVE 5 dostępny jest w oficjalnym sklepie www.krugermatz.com w cenie 349 zł.

Powiązane treści:

Smartfon Samsung w rankingu smartfonów chip.pl