Linuxowy zegarek kompanem dla twojego telefonu

Funkcjonalność smartwatcha Style daje szereg możliwości, które przypadną do gustu tym, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Zegarek wyposażony został m.in. w czujnik tętna, stoper oraz krokomierz, który wskaże informacje o przebytym dystansie oraz o ilości spalonych kalorii. Dodatkowo, aby bardziej motywować do działania, posiada on alert bezczynności.
Linuxowy zegarek kompanem dla twojego telefonu

Wzorem swojego poprzednika, nowy smartwatch Kruger&Matz umożliwia zarządzanie muzyką zapisaną w telefonie oraz sterowanie aparatem. Wyposażono go także w alert, który powiadamia o utracie zasięgu lub zerwanym połączeniu Bluetooth, a także lokalizator pozwalający na wywołanie telefonu za pomocą zegarka i odwrotnie, dzięki któremu szybko odnajdziemy zagubione urządzenie. Osoby, które lubią planować swój dzień, docenią także budzik, kalendarz i dodatkowo kalkulator.

Wszystkie funkcje smartwatcha Style zamknięto w otaczającej ekran dotykowy o przekątnej 1,22′′ (240×240pix) okrągłej kopercie, do której dołączono skórzany pasek. Zegarek napędza bateria o pojemności 320mAh, co pozwala na aktywne korzystanie z jego pełnej funkcjonalności przez ok. dwa dni oraz kilka dni pracy w trybie stand by (z wyłączonym Bluetooth).

Produkt dostępny jest w cenie 299 zł.