Computex 2016: drugie największe na świecie targi branży ICT

Computex 2016: drugie największe na świecie targi branży ICT

Udział w TAIPEI CYCLE pozwala znaleźć się w samym sercu rynku i poznać najlepszych producentów z branży ICT. Te targi najlepiej odzwierciedlają przyszłość branży ICT, pokazują nowe trendy, produkty i technologie i służą jako platforma zakupowa. COMPUTEX TAIPEI zrzesza wiele globalnych korporacji, a także setki większych i mniejszych firm działających w branży ICT.

Internet of Things było tematem przewodnim zeszłorocznej edycji targów COMPUTEX 2015, z ponad 700 firmami prezentującymi aplikacje IoT oraz produkty pokrewne. COMPUTEX TAIPEI 2016 pozycjonowany jest jako Internet Computing Ecosystem Partner z głównym naciskiem na zastosowania IoT oraz innowacyjne startupy.

W tym roku organizator targów przygotował 3 nowe wystawy:

• InnoVEX

– “startup village” w TWTC Exhibition Hall 3, która łączy najważniejsze zagadnienia z IoT znajdujące zastosowanie w wielu branżach z e-Commerce oraz przełomowymi technologiami na otwartej przestrzeni z miejscem do networkingu.

• SmarTEX

– pokazujący nowinki z zakresu zastosowania smart tech. Nowa wystawa zlokalizowana w TWTC Exhibition Hall 1 skupiona będzie na zarządzaniu bezpieczeństwem, inteligentnym domu oraz rozrywce, elektronice użytkowej, elektronice samochodowej, drukowaniu 3D oraz innym inteligentnym rozwiązaniom.

• iStyle

– Twoje osobiste urządzenie, Twój styl. Ten obszar będzie poświęcony certyfikowanym przez Apple urządzeniom peryferyjnym oraz aplikacjom OSX/iOS.

Odbywający się od 1981 roku, COMPUTEX TAIPEI jest jedyną światową imprezą targową ICT z kompletnym łańcuchem dostaw. Dzięki bliskości tajwańskiego klastra ICT, COMPUTEX obejmuje zarówno producentów najwyższej jakości komponentów jak i firmy zajmujące się ich montażem. Z ponad jedną trzecią światowych urządzeń komputerowych produkowanych przez tajwańskie firmy, Tajpej jest oczywistym miejscem dla nabywców poszukujących partnerów w dziedzinie Internet computing ecosystems.

Dlaczego COMPUTEX TAIPEI?

  • Profesjonalne targi B2B
  • Najlepsza platforma do promocji nowych produktów
  • Ponad 1700 firm ICT z 22 państw na ponad 5,000 stoiskach
  • Ponad 130 000 odwiedzających z ponad 160 państw (liczba stale wzrasta)
  • Ponad 600 mediów z całego świata relacjonujących na żywo
  • Seria profesjonalnych, branżowych wystąpień i seminariów dających lepszy wgląd w przyszłość branży ICT
  • Ponad 1500 spotkań B2B podczas targów

Targi COMPUTEX TAIPEI 2016 odbędą się między 31 maja a 4 czerwca.