Creative Hitz WP380, czyli słuchawki “na miasto”

Creative Hitz WP380, czyli słuchawki “na miasto”

Słuchawki Hitz WP380 posiadają technologię NFC Bluetooth ® 3.0, co pozwala na łatwe parowanie urządzeń za pomocą zbliżenia do siebie urządzeń. Miejskie słuchawki Hitz WP380 wykorzystują technologię Creative ShareMeTM umożliwiającą dzielenie się muzyką z innymi osobami, które również używają bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Creative ShareMe, jak na przykład słuchawki Aurvana Platinum czy Aurvana Gold. Z kolei technologia Creative Multipoint, pozwala na połączenie dwóch osobnych urządzeń bezprzewodowych z zestawem słuchawkowym w tym samym czasie, np. smartfona i tabletu. Dzięki wbudowanym kodekom HD audio aptX i AAC można korzystać z bezprzewodowego przesyłania muzyki z niską latencją bez utraty jakości dźwięku. Te detale zastosowane w słuchawkach Creative, mają dać ogromny wpływ na jakość naszego korzystania ze sprzętu.

Same wykonanie słuchawek zapewnia oczekiwany komfort, są elastyczne, mocno trzymają się na głowie, nawet przy dynamicznych aktywnościach sportowych, nie dając uczucia nieprzyjemnego ściskania głowy.

W obecnych czasach chcemy mieć wszystko pod kontrolą, dlatego kontakt telefoniczny jest niezmiernie ważny. Dzięki słuchawkom Creative możemy prowadzić swobodne rozmowy telefoniczne. Wbudowany mikrofon z technologią ClearSpeechTM Engine skutecznie tłumi hałas i cyfrowo wzbogaca jakość dźwięku, dzięki czemu dźwięk podczas rozmów jest głośny i wyraźny.

Szacuje się, że w ciągu tygodnia poświęcamy około 15h czasu na załatwianie spraw poza zawodowych, jak na przykład spotkania, zakupy lub inne tego typu aktywności. Nie zawsze zdążymy naładować słuchawki, dlatego dużą wartością miejskich słuchawek Hitz Wp380, jest długa żywotność baterii. Po jednym ładowaniu można cieszyć się muzyką i rozmawiać nawet do 12 godzin.

Miejski szyk nadadzą słuchawki Creative Hitz WP380 w cenie 349 PLN