Nie tylko na MWC 2016 debiutują interesujące tablety

Nowy Edge 1084 to rozwiązanie dla osób, które na co dzień korzystają zarówno z notebooka, jak też tabletu. W zależności od wykonywanego zadania mogą oni dostosować urządzenie do swoich potrzeb. Producent dołączył do zestawu klawiaturę z touchpadem, która z łatwością zamienia tablet w narzędzie biurowe. Co więcej, dzięki kilku opcjom wpięcia, klawiatura może również służyć jako podstawka do 10-calowego ekranu (1920×1200 px), dzięki czemu po całym dniu pracy można zrelaksować się oglądając np. ulubiony film w najbardziej komfortowy dla siebie sposób.
Nie tylko na MWC 2016 debiutują interesujące tablety

Kruger&Matz wyposażył Edge1084 w 4-rdzeniowy procesor Intel Atom x5-Z8300 o taktowaniu do 1,84 GHz oraz układ graficzny Intel HD Graphics. Ponadto, podobnie jak pozostałe modele z tej serii, urządzenie pracuje w oparciu o system Windows 10 Home, oferujący użytkownikom funkcję wirtualnych pulpitów oraz nowy widok zadań, które ułatwią pracę nad kilkoma projektami jednocześnie. Dodatkowo, korzystając z oferty aplikacji i gier w Windows Store, posiadacze nowego tabletu Kruger&Matz mogą rozbudować system w dowolny dla siebie sposób.

Edge 1084 posiada również szereg funkcji, które znacznie zwiększają jego możliwości. Mini HDMI, micro USB oraz dwa dodatkowe wejścia USB na klawiaturze umożliwiają podłączenie urządzeń zewnętrznych, np. myszki lub dysku zewnętrznego, a slot na kartę micro SD pozwoli rozbudować pamięć urządzenia wg własnych potrzeb. Nowe urządzenie 2in1 łączy się z Internetem poprzez Wi-Fi lub za pomocą zewnętrznego modemu. Kruger&Matz wprowadził do oferty także wersję z wbudowanym modemem 4G LTE, zapewniającym szybki dostęp do zasobów internetowych. Dodatkowo model Edge 1084LTE wyposażony został w moduł GPS, dzięki któremu tablet może być używany jako nawigacja. Całość uzupełnia wbudowany akumulator o pojemności 7500 mAh.

Sugerowane ceny: Edge 1084 – 949 zł, Edge 1084LTE – 1 299 zł.