Goclever prezentuje serię przenośnych głośników

Sound Tube o średnicy 3-cali i mocy 5W można sparować ze smartfonem lub tabletem pracującym pod kontrolą systemów Android lub iOS – ale możliwe jest również odtwarzanie muzyki bezpośrednio z karty SD lub pamięci USB oraz podłączenie innego urządzenia przez wejście liniowe. Warto zaznaczyć, że głośnik ma wbudowane radio FM. Akumulator o pojemności 1000 mAh pozwala na odtwarzanie muzyki nieprzerwanie przez kilka godzin. Przydatnym rozwiązaniem jest boczny panel sterujący, gdzie zlokalizowane są wszystkie złącza i przyciski, również te do regulacji głośności odtwarzanej muzyki. W zestawie znajduje się pasek wraz z klamrami, które ułatwiają przenoszenie głośnika. Cena urządzenia to 119 zł.
Goclever prezentuje serię przenośnych głośników

Do sprzedaży trafiła też większa wersja –

Sound Tube XL

. W tym modelu subwoofer ma średnicę 4 cali i moc 7W. Do środka trafił też akumulator o nieco większej pojemności – 1800 mAh. Reszta funkcji pozostała bez zmian. Cena urządzenia to 199 zł .

Trzecim produktem z serii jest głośnik Sound Book o mocy 6W, który charakteryzuje się nietypowym wzornictwem – całość przypomina niewielką książkę. Urządzenie współpracuje z systemami Android lub iOS, możliwe jest również odtwarzanie muzyki z zewnętrznego źródła. Głośnik wyposażono też w dodatkowe, niestandardowe funkcje – m.in. wbudowany mikrofon (dzięki czemu może pełnić funkcję np. zestawu głośnomówiącego w samochodzie), a także możliwość pracy jako bank energii (5200 mAh). Cena urządzenia to 169 zł .

Powiązane treści:

Jaki głośnik bluetooth wybrać?