Goclever prezentuje serię przenośnych głośników

Firma zaprezentowała serie przenośnych głośników Bluetooth, które nie tylko nadają się do odtwarzania muzyki ze smartfona, tabletu czy komputera, ale mają dodatkowe zalety– m.in. ergonomiczne obudowy, możliwość odtwarzania muzyki bezpośrednio z kart pamięci czy funkcję banku energii.

Sound Tube o średnicy 3-cali i mocy 5W można sparować ze smartfonem lub tabletem pracującym pod kontrolą systemów Android lub iOS – ale możliwe jest również odtwarzanie muzyki bezpośrednio z karty SD lub pamięci USB oraz podłączenie innego urządzenia przez wejście liniowe. Warto zaznaczyć, że głośnik ma wbudowane radio FM. Akumulator o pojemności 1000 mAh pozwala na odtwarzanie muzyki nieprzerwanie przez kilka godzin. Przydatnym rozwiązaniem jest boczny panel sterujący, gdzie zlokalizowane są wszystkie złącza i przyciski, również te do regulacji głośności odtwarzanej muzyki. W zestawie znajduje się pasek wraz z klamrami, które ułatwiają przenoszenie głośnika. Cena urządzenia to 119 zł.

Do sprzedaży trafiła też większa wersja –

Sound Tube XL

. W tym modelu subwoofer ma średnicę 4 cali i moc 7W. Do środka trafił też akumulator o nieco większej pojemności – 1800 mAh. Reszta funkcji pozostała bez zmian. Cena urządzenia to 199 zł .

Trzecim produktem z serii jest głośnik Sound Book o mocy 6W, który charakteryzuje się nietypowym wzornictwem – całość przypomina niewielką książkę. Urządzenie współpracuje z systemami Android lub iOS, możliwe jest również odtwarzanie muzyki z zewnętrznego źródła. Głośnik wyposażono też w dodatkowe, niestandardowe funkcje – m.in. wbudowany mikrofon (dzięki czemu może pełnić funkcję np. zestawu głośnomówiącego w samochodzie), a także możliwość pracy jako bank energii (5200 mAh). Cena urządzenia to 169 zł .

Powiązane treści:

Jaki głośnik bluetooth wybrać?

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.