Serwis Cyfrowy Polsat GO wystartował

Telewizja w urządzeniach mobilnych.

Uruchomieniu nowej oferty towarzyszy start serwisu Cyfrowy Polsat GO dostępnego na go.cyfrowypolsat.pl oraz w postaci aplikacji na dekodery i urządzenia mobilne z systemem Android, dzięki któremu abonenci mogą mieć ciągły dostęp do nawet 84 kanałów online oraz tysięcy materiałów na życzenie.

Cyfrowy Polsat GO jest kolejnym etapem rozwoju oferty telewizyjnej Cyfrowego Polsatu i stanowi wyjście naprzeciw oczekiwaniom abonentów.

W ramach nowej oferty telewizyjnej Cyfrowy Polsat GO abonenci otrzymają dostęp do:

  • nawet 174 kanałów z satelity,
  • nawet 84 kanałów online dostępnych na urządzeniach mobilnych,
  • tysięcy programów, wydarzeń sportowych, seriali i bajek w opcji VOD bez dodatkowych opłat,
  • bogatej biblioteki dodatkowo płatnych treści VOD, np. filmów.

Serwis Cyfrowy Polsat GO na dekoderach i urządzeniach mobilnych

Oferta Cyfrowy Polsat GO jest dostępna za pośrednictwem dekodera podłączonego do Internetu oraz urządzeń mobilnych dzięki stronie go.cyfrowypolsat.pl i aplikacji na urządzenia z systemem Android. Miesięczna opłata za usługę wynosi 5 zł.

Użytkownicy dekoderów znajdą aplikację Cyfrowy Polsat GO w zakładce VOD, a w niej treści na żądanie z posiadanego pakietu programowego (catch up TV) oraz bogatą bibliotekę dodatkowych bezpłatnych i płatnych treści telewizyjnych. Nowa aplikacja została już wprowadzona na dekodery EVOBOX PVR, PVR HD 7000 oraz HD5500s. Do końca marca zostanie udostępniona na pozostałych modelach dekoderów produkcji Cyfrowego Polsatu.

Dodatkowe informacje o serwisie Cyfrowy Polsat GO:

  • Cyfrowy Polsat GO powstał zgodnie z najnowszymi trendami rynkowymi i zbadanymi potrzebami abonentów. Prezentuje treści w zupełnie nowy i atrakcyjny sposób.
  • Zarówno aplikacja Cyfrowy Polsat GO dla urządzeń z systemem Android, jak i aplikacja dostępna na dekoderach Cyfrowego Polsatu, a także serwis go.cyfrowypolsat.pl zostały zaprojektowane i stworzone przez zespół programistów Cyfrowego Polsatu.
  • Aplikacja na urządzenia mobilne jest bezpłatna i można ją pobrać w Google Play, serwis WWW znajduje się pod adresem go.cyfrowypolsat.pl.
  • Logowanie do aplikacji mobilnej i serwisu www odbywa się za pomocą loginu i hasła do ICOK (Internetowego Centrum Obsługi Klienta).
  • Planowany jest rozwój serwisu – w kolejnych fazach pojawi się m.in. możliwość zdalnego zlecania nagrań dla dekodera EVOBOX PVR czy strefa dla dzieci (już obecnie można ograniczać dostęp do treści za pomocą ustawień rodzicielskich).

Oferta Cyfrowy Polsat GO dostępna jest dla nowych oraz obecnych abonentów, którzy zdecydują się przedłużyć umowę. Klient, który zdecyduje się podpisać nową umowę od 15 marca, otrzyma na start 2 miesiące (oferta podstawowa) lub nawet 6 miesięcy bez opłat (przy zamówieniu przez stronę www).

Dekoder EVOBOX PVR w nowym wymiarze rozrywki

Sztandarowym uzupełnieniem nowej oferty jest dekoder EVOBOX PVR, najnowszy i najbardziej zaawansowany technologicznie dekoder satelitarny w Polsce. To nowoczesne urządzenie produkcji Cyfrowego Polsatu posiada oprogramowanie oparte o rozwiązania zapewniające telewizję spersonalizowaną i zintegrowaną. Wbudowany dysk 500 GB pozwala na nagrywanie wielu godzin ulubionych programów, a intuicyjne menu na płynne poruszanie się po dekoderze. Urządzenie posiada funkcje nagrywania do 3 programów jednocześnie, a także zatrzymywania, cofania i ponownego odtwarzania materiałów. Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe połączenie z Internetem i korzystanie z treści online.