Asus prezentuje nowe notebooki dla biznesu

Model P5430U
Asus prezentuje nowe notebooki dla biznesu

dostępny będzie w różnych wariantach zastosowanego procesora oraz pamięci masowej – od Intel Core i3, i5, i7. W ofercie dostępne będą modele z dyskiem twardym o pojemności 500GB, dyskiem SSD 128GB, 256 GB lub łączonym dyskiem HDD 500GB oraz SSD 128GB. Komfort pisania to jeden z priorytetów w bieżącej pracy. Klawiatura w laptopie P5430 została zaprojektowana w taki sposób, aby użytkownik intuicyjnie wybierał przyciski. Przypadkowe zalanie napojem nie grozi funkcjonowaniu urządzenia, gdyż klawiatura została wyposażona w mechanizmy odporne na ciecz. Antyrefleksyjny wyświetlacz pozwala pracować bez uczucia zmęczonych oczu przez wiele godzin.

Dodatkowo na matrycy nie pozostają smugi oraz odciski palców przez co użytkowanie jest o wiele przyjemniejsze. Urządzenie waży zaledwie 1,7 kg, co ułatwia przemieszczanie się między spotkaniami oraz pracę w podróży. W tym modelu również zastosowano system one-piece service door. Wbudowana technologia ASUS Smart Gesture usprawnia nawigację oraz kontrolę aplikacji poprzez wykonywanie określonych gestów na touchpadzie.

Laptop trafi do sprzedaży od połowy kwietnia w cenie zaczynającej się od 3099 zł .

Sercem urządzenia B8230UA jest procesor szóstej generacji Intel Core i3, i5 bądź i7 wyposażony opcjonalnie w technologię Intel vPro. Standardowo we wnętrzu laptopa znajduje się 4GB pamięci operacyjnej oraz dysk SSD o pojemności 256GB. Producent pozostawia jednak miejsce na rozszerzenie tych pojemności – do 12GB w przypadku pamięci RAM oraz 512GB w przypadku dysku SSD. Za grafikę odpowiada zintegrowana karta graficzna Intel HD Graphics. Obudowa wykonana została z włókna węglowego.

B8230UA wyposażony został w 12,5-calowy wyświetlacz z antyrefleksyjną powłoką, która zapewnia ochronę przed odbijaniem światła, co pozwala na komfortową pracę w każdym otoczeniu. Ponadto odporna na zalania klawiatura notebooka jest podświetlana. Miłym dodatkiem do całości, oprócz touchpada jest zastosowany TrackPoint poprawiający ergonomię urządzenia. Model ten wyposażony jest w system one-piece service-door, która zapewnia szybka wymianę podzespołów. Laptop został wyposażony również w baterię 49W. Obsługuje on funkcję Windows Cortana, czyli wirtualną asystentkę.

Urządzenie trafi do sprzedaży także w drugiej połowie kwietnia w cenie od 4599 zł

Więcej:Asus