CHIP zaprasza na Pyrkon

W ciągu kilku ostatnich edycji Pyrkon podwajał liczbę odwiedzających. Organizatorzy przewidują, że w tym roku liczba gości przekroczy 40 tysięcy. Z niecierpliwością będziemy czekać na wszystkich entuzjastów nowych technologii na hali 3A. Oprócz okazji do porozmawiania z nami na interesujące Was tematy, będziecie mogli przetestować szereg urządzeń i wziąć udział w kilku konkursach.

Wirtualna rzeczywistość to temat numer jeden więc nie mogło go u nas zabraknąć. Goście będą mogli zobaczyć jak prezentują się w akcji gogle Samsung Galaxy Gear VR. Z kolei miłośnicy smartfonów poznają Samsunga Galaxy S7, który dzięki kamerze termicznej pozwoli Wam zobaczyć siebie oczami predatora. Termiczne selfie wydrukujecie z kolei bezprzewodowo na drukarce Epsona i zabierzecie na pamiątkę do domu. Na L850 będziecie mogli także wydrukować figurki typu papercraft z postaciami ze Star Wars, Game of Thrones czy Avengers lub własne dowolne zdjęcie.

Zastanawialiście się kiedyś czy na czytnikach e-booków da się także czytać komiksy? Jeśli chcecie zobaczyć jak wypada to w praktyce, będziecie mogli nie tylko przetestować u nas inkBOOKi polskiej firmy Arta Tech, ale także wygrać inkBOOKa 8.

Miłośnicy gier elektronicznych z kolei będą mogli przetestować najnowsze, kosmiczne komputery Alienware oraz postrzelać z NERF-ów na interaktywnej strzelnicy. Doznania z grania wzbogacone zostaną o dźwięk z najnowszych słuchawek HyperX Cloud II. Każdy gość będzie mógł sprawdzić w akcji technologię Intel RealSens, by odpowiedzieć sobie na pytanie, czy nowy rodzaj interakcji z komputerem sprawdzi się w jego przypadku.

Amatorzy grafiki cyfrowej będą mieli szansę wygrać najnowszego Paintera w konkursie rysunkowym, gdzie pod okiem naszego dyrektora artystycznego będą mogli przetestować przy okazji tablety Lenovo Miix 700 z piórkiem ekranowym .

Pokażemy też na przykładzie Lumii 950 XL jak działa funkcja Continuum, która zamienia smartfona w całkiem funkcjonalny komputer. Będziemy Was też zachęcać do wzięcia udziału w wyścigu z czasem, gdzie będziecie musieli zainstalować nowy dysk SSD Samsunga, który sterować będzie schronem w postapokaliptycznym świecie. Zobaczycie także rutery Netgeara wyglądająca niczym gadżety Batmana lub niewidzialne myśliwce.

Do zobaczenia na miejscu:-)