Czy da się potwierdzić plotkę w bardziej oryginalny sposób?

Call of Duty: Modern Warfare pojawił się na rynku prawie 10 lat temu, budując legendę całej serii na nowo. Wygląda na to, że fani mogą się szykować ma miłą niespodziankę.

Call of Duty to kura znosząca złote jaja. Każda nowa odsłona tej gry generuje niesamowite przychody. Wszystko dzięki Call of Duty: Modern Warfare, czwartej odsłonie serii, która ożywiła ją na nowo i której wszystkie kolejne gry zawdzięczają swój sukces. Na razie nie wiadomo jak będzie się nazywać kolejna część gry i o czym opowiadać, ale według plotek ma nazywać się Call of Duty: Infinite Warfare. Co więcej, do gry ma zostać dołączona zremasterowana, a więc poprawiona graficznie Call of Duty: Modern Warfare (nie wiadomo, czy za darmo, czy jako płatny dodatek). Nikt jednak nie był w stanie tych informacji oficjalnie potwierdzić.

Dzisiejsza informacja, pochodząca bezpośrednio od twórców gry, daje jednak do myślenia. Oficjalne konto Call of Duty na Twitterze odniosło się do tweeta jednego z fanów, który 1,5 roku temu stwierdził, że jak kiedykolwiek usłyszy o remasterze Call of Duty 4 na jego PlayStation 4, to… pobrudzi spodnie ze szczęścia. Twórcy w dowcipny sposób dali mu do zrozumienia, że przyszła na to pora.

Call of Duty: Modern Warfare z nowoczesną oprawą graficzną? Ach, ach, to by było coś…

@ngusvanderslott ??

— Call of Duty (@CallofDuty) 27 kwietnia 2016

Źródło: Activision
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.