Darmowy tydzień ze Star Citizen!

Studio Chrisa Robertsa, uruchomiło właśnie akcję Free Fly, dzięki której każdy, kto zechciałby przetestować grę Star Citizen za darmo, może to zrobić. Oczywiście gra jeszcze nie została ukończona, nie ma się jednak czemu dziwić – dzięki społeczności graczy, budżet na produkcję gry przekroczył już jakiś czas temu 100 milionów dolarów. To bardzo imponująca kwota, szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że Roberts chce przeznaczyć ją w dużej mierze na samą produkcję gry, która wraz z rosnącym budżetem wzbogaca się o nowe elementy.

Co można przetestować za darmo?

Do dyspozycji graczy oddano trzy moduły:

  • Star Citizen Alpha 2.3.1 – na chwilę obecną można to nazwać modułem głównym gry, w którym możecie zwiedzić kilka stacji kosmicznych, sprawdzić kilka oskryptowanych misji, pozwiedzać kilka odludnych lokacji i rzecz jasna polatać statkiem.
  • Arena Commander – nazwa mówi sama za siebie. Arena Commander to moduł skupiony wokół walki pomiędzy statkami kosmicznymi. Dostępne są zarówno tryby, w których zmierzycie się z żywymi przeciwnikami oraz takie, w których powalczycie z AI
  • Social Module – moduł społeczny, w którym zintegrujecie się z innymi użytkownikami w malowniczej stacji ArcCorp.

Aby pobrać grę za darmo wystarczy zarejestrować się pod tym linkiem.