Pyrkon 2016 z aplikacją Eventory!

Trzy dni spotkań, gier, prelekcji związanych z fantastyką, siedemnaście bloków tematycznych rozmieszczonych w dziewięciu budynkach i jedno największe wyzwanie – jak uwzględnić wszystko co ważne. Fanom Pyrkonu w tym roku pomoże aplikacja Eventory!

Już jutro rozpocznie się XVI edycja Festiwalu Fantastyki Pyrkon. Ze względu na stale rosnącą popularność wydarzenia, na którym w tym roku ma się pojawić nawet 40 000 osób, Organizatorzy postanowili rozbudować program Festiwalu i powiększyć powierzchnię, na których będą odbywały się wszystkie atrakcje. Jednak taka obfitość wydarzeń może stanowić nie lada wyzwanie dla uczestników Pyrkonu. W optymalnej organizacji wydarzenia idealnie sprawdzi się aplikacja Eventory.

Na imprezie takiej, jak Pyrkon jednocześnie dzieje się wiele rzeczy

, mówi Andrzej Targosz, twórca Eventory.

Uczestnicy Festiwalu chcą na pewno jak najwięcej skorzystać z okazji i najlepiej zaplanować swój pobyt w Poznaniu. Proponujemy im zatem naszą aplikację – dzięki Eventory będą mieli całą agendę we własnym smartfonie, a co więcej – mają możliwość wyboru interesujących ich wydarzeń i zbudowania sobie własnego planu atrakcji

.

Oprogramowanie Eventory zostało stworzone z myślą o organizatorach i uczestnikach takich wydarzeń, jak festiwale, kongresy, konferencje czy pokazy. Osoby biorące udział w evencie w każdej chwili mogą zajrzeć do programu wydarzenia, zaprosić na nie swoich znajomych, ale przede wszystkim wybrać preferowane punkty programu, spotkania z ulubionymi autorami czy gwiazdami. Eventory pozwala także nawiązać kontakt z innymi uczestnikami wydarzenia, porozmawiać z nimi przez komunikator i powiększyć grono swoich znajomych.

Przy tak dużym wydarzeniu, jakim jest nasz Festiwal drukowane materiały informacyjne po prostu by się nie sprawdziły

, tłumaczy Michał Karzyński, Organizator Pyrkonu.

Dlatego też, idąc z duchem czasu, postawiliśmy na mobilne rozwiązanie i skorzystaliśmy z aplikacji Eventory. Wybraliśmy ją ponieważ oprócz wielu bardzo użytecznych funkcji, pozwala nam automatycznie synchronizować harmonogram na naszej stronie głównej z planami, które korygujemy poprzez Eventory w naszych smartfonach. To niezwykle istotne, ponieważ nasze wydarzenie to kilka tysięcy jednocześnie realizowanych atrakcji. Dzięki możliwości automatycznego pobrania danych, zaoszczędziliśmy kilka dni ciężkiej pracy

.

Oprogramowanie pełni także funkcję przewodnika po dziewięciu budynkach i 7000 m2, na których zostaną rozstawione stoiska wystawców. W razie jakichkolwiek zmian w programie fani świata fantastycznej literatury, gier, cosplayów, larpów czy filmu błyskawicznie otrzymają na smartfony odpowiednie powiadomienia.

O zaletach aplikacji każdy „Pyrkonowiec” będzie mógł się przekonać osobiście. Już teraz można ją wyszukać pod hasłem „Eventory” w App Store lub Google Play i korzystać z jej zalet. Informacje o Eventory publikowane są także w mediach społecznościowych Festiwalu i na stronie www.pyrkon.pl, a dodatkowo na budynkach będą rozlepione QR kody umożliwiające bezpłatne pobranie oprogramowania na smartfony z systemem Android i iOS.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.