World of Tanks i World of Warships ze specjalnymi wydarzeniami

Zagraj w bilard na Księżycu, wpłyń okrętem do jacuzzi.

Nie dosyć, że czołgi będą kuliste to jeszcze na Księżycu! Czyste wariactwo. W World of Tanks na PC będziecie mogli założyć pierwszą kolonię na Księżycu. Wsiądziecie za stery kosmicznego czołgu IS 8-BALL i postaracie się się staranować innych graczy tak, aby wpadli do kraterów na mapie przypominających bilardowe łuzy. Księżyc to oczywiście również inna grawitacja, anomalie kosmiczne i deszcze meteorytów. Aby zagrać w tym niecodziennym trybie (dostępny od 1 do 5 kwietnia) wystarczy wybrać wspomniany czołg i kliknąć przycisk „bitwa”.

A jeśli gracie w World of Tanks na konsolach Xbox One lub Playstation 4 to wskoczycie za stery czołgo-okrętu HMS TOG II i wyjedziecie na bitwy 7 na 7 graczy by zalać niebo pociskami. Kiedy wybierzecie tę maszynę garaż zostanie zalany wodą i dołączycie do walki. HMS TOG II czeka w garażu na wszystkich dotychczasowych graczy, a nowi gracze którzy po raz pierwszy pobiorą grę wystarczy, że rozegrają jedną bitwę, a po niej będą mieli dostęp do tego pojazdu.

Atrakcje czekają też na graczy World of Warships – okręty z szerokich mórz i oceanów przeniosą się do… jacuzzi. Na specjalnej mapie pokierujecie okrętem znanym z animowanej serii „Kapitan zła rada” i powalczycie przeciwko innym graczom. Aby uruchomić ten tryb (dostępny do 1 do 11 kwietnia) wystarczy w porcie wybrać jeden z czterech specjalnie przygotowanych okrętów – Pokeboat (Japonia), Botishkaff (Rosja), Das Boot (Niemcy) lub Bottlesheep (USA). Rybka i tytułowy kapitan są dołączeni do zestawu.