Darmowy weekend z Eve Online!

Jeśli nie macie żadnych planów na weekend i jest wam z tego powodu bardzo źle, to może to ten moment w waszym życiu, żeby spróbować zagrać w Eve Online. Do niedzieli można zrobić to za darmo.

EVE Online to kosmiczne MMO, którego twórcy postanowili oddać praktycznie wszystkie decyzje, dotyczące wszechświata w ręce graczy. Jakimś cudem to podejście okazało się strzałem w dziesiątkę – ludzie z całego Świata organizują się w gildie, klany, konsorcja, załogi i tak dalej i toczą ze sobą wojny, handlują, zawierają sojusze, przyjmują zlecenia, etc, etc, etc – O największych bitwach organizowanych przez graczy Eve rozpisują się media na całym Świecie i jest to prawdopodobnie jedyne MMO, opróćz World of Warcraft, za które nadal warto płacić miesięczny abonament.

Z okazji swoich 13 urodzin, twórcy gry postanowili zorganizować darmowy weekend dla nowych graczy. Działa to bardzo prosto, instalujecie grę na Steamie i do końca niedzieli gracie w nią za darmo. Jeśli tytuł wciągnie Was na tyle, że będziecie chcieli kontynuować swoje przygody w kosmosie, koszty wyglądają następująco: za podstawową wersję gry trzeba zapłacić 5€ (dostępna jest też wersja Premium za 25€) a następnie przygotować się na comiesięczną opłatę abonamentową w wysokości 15€ (czyli jakieś 70zł). Abonament można opłacać też walutą dostępną w grze, jednak zanim będziecie mieć dostęp do takiej ilości gotówki w uniwersum Eve, minie trochę czasu.

Źródło: Steam
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.