Wszystkie informacje o Call of Duty: Infinite Warfare

Światowa premiera Call of Duty: Infinite Warfare będzie mieć miejsce w piątek, 4 listopada, porywając graczy do udziału w opowieści, która po raz pierwszy w historii serii wyniesiona zostanie ponad powierzchnię Ziemi, w szerokie przestrzenie naszego Układu Słonecznego.

W nowym Cal of Duty wcielimy się w rolę Kapitana Reyesa, pilota Operacji Specjalnych pierwszego stopnia, który przejmuje ster okrętu wojennego Retribution, jednego z ostatnich, które pozostały ziemskiej flocie. W czasie niewyobrażalnego konfliktu, Reyes musi poprowadzić niedobitki sił koalicyjnych przeciwko nieugiętym siłom wroga.

Front Obrony Kolonii reprezentuje odłam separatystów, który odłączył się od Kosmicznego Sojuszu Narodów Zjednoczonych w trakcie wojny secesyjnej, wiele lat wcześniej. W uniwersum Call of Duty: Infinite Warfare Ziemia została już ogołocona z zasobów naturalnych, przez rosnącą populację i postępującą industrializację. Ludność Ziemi zdana jest na Kolonie rozrzucone po Układzie Słonecznym, dostarczające zasobów i paliw z innych planet i asteroid. Front to faszyzujące ugrupowanie, złożone z brutalnych radykałów, zahartowanych przez ekstremalne warunki pozaziemskiego bytowania. Dążą do przejęcia całkowitej kontroli nad pozaziemskimi placówkami i ich bogactwem, stawiając w szachu narody Ziemi. Po latach trudnych, nerwowych negocjacji stosunki dyplomatyczne są już napięte do granic możliwości i wystarczy lekkie popchnięcie, by cały Układ Słoneczny pochłonęła wojenne pożoga.

Po raz pierwszy w historii serii powietrzne i kosmiczne starcia stanowią kluczowy element kampanii. Okręt wojenny Retribution posłuży graczowi za dom i będzie reprezentował jego ziemski styl życia w czasie podróży po Układzie Słonecznym. W trakcie kampanii będzie można zasiąść także za sterami zaawansowanego, szybkiego myśliwca kosmicznego – Jackala.

Tryb dla wielu graczy kładzie nacisk na walkę w zwarciu na linii frontu, wprowadzając nowe rozwiązania w ewolucji systemu sterowania serii Call of Duty. Nagradza graczy za wykorzystanie otoczenia i wprowadzanie w życie strategii w ogniu walki. Mapy zaprojektowano w charakterystycznym dla serii stylu zapewniającym szybką, dynamiczną i dającą satysfakcję rozgrywkę. Twórcy potwierdzili także, że nie zabraknie kooperacyjnego Trybu zombie charakterystycznego dla serii.

Przy okazji premiery nowego Call of Duty twórcy postanowili także oddać w ręce graczy zremasterowaną wersję jednej z najbardziej popularnych części serii – Modern Warfare. Call of Duty: Modern Warfare Remastered na sprzęcie bieżącej generacji będzie mogło pochwalić się pełną życia grafiką, z kompletem ulepszonych tekstur o wyższej rozdzielczości i szczegółowości, dynamicznym oświetleniem, nowym systemem cząsteczek, podrasowaną animacją i muzyką, oszałamiającym udźwiękowieniem i wieloma innymi smaczkami.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered stanowi część edycji Call of Duty: Infinite Warfare:

Legacy Edition

i

Digital Legacy Edition

– zawierają Call of Duty: Infinite Warfare i Call of Duty: Modern Warfare Remastered.

Digital Deluxe Edition

– zawiera Call of Duty: Infinite Warfare, Call of Duty: Modern Warfare

Remastered oraz przepustkę sezonową.

Legacy Pro Edition

– zawiera Call of Duty: Infinite Warfare, Call of Duty: Modern Warfare

Remastered, przepustkę sezonową, kolekcjonerski SteelbookTM, ścieżkę dźwiękową, oraz dodatkowe przedmioty cyfrowe.

Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.