CD Projekt RED zaprasza na festiwal Promised Land

Celem Promised Land jest wymiana wiedzy i doświadczenia, networking oraz zacieranie granic między sztuką tradycyjną i cyfrową. Inicjatywa ta skierowana jest zarówno do profesjonalistów chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, jak i do entuzjastów, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w branży.

W pierwszy weekend października w Łodzi odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier. Tuż przed tym wydarzeniem, dokładnie między 27-30 września w tym samym mieście odbędzie się po raz pierwszy festiwal sztuki organizowany m.in. przez CD Projekt RED. Dodatkowo osoby, które będą posiadały bilet na MFKiG będą mogły 1 października także wziąć udział w Festiwalu.

A na co dokładnie możemy liczyć? Promised Land to gratka przede wszystkim dla artystów pragnących rozwinąć swój warsztat i wysłuchać rad kolegów po fachu. Wykładowcy opowiedzą o szerokiej gamie metod twórczych, aspektach powstawania gier i filmów. Codziennie będzie można wziąć udział w warsztatach pod okiem profesjonalnych twórców. Eksperci będą także doradzać w sprawie prezentacji portfolio i pomogą wyeksponować najlepsze umiejętności gości. Specjaliści od rekrutacji doradzą jak bezboleśnie stawiać pierwsze kroki w branży, a ilustratorzy i rzeźbiarze będą tworzyć i komentować swoje dzieła na żywo, pod okiem publiczności.

Promised Land Art Festival odbędzie się w kompleksie budynków EC1 w Łodzi. Ceny biletów nie zostały jeszcze ujawnione. Pod tym linkiem można zapisać się do newslettera.

Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.