Pół miliona Polaków słucha muzyki w Tidal!

Tidal to ponad 40 milionów polskich i zagranicznych utworów muzycznych, do których dostęp uzyskać można w streamingu lub off-line ze swojego smartfona. Dzięki promocji "Nielimitowana muzyka za darmo" w Play, z aplikacji tej bezpłatnie korzysta już ponad 500 000 Polaków.

Jeśli jesteś abonentem Play i do tej pory nie skorzystałeś z promocji, to masz na to jeszcze szansę. Play przedłuża ją do 30 września 2016, gwarantując każdemu abonentowi bezpłatne korzystanie z TIDAL przez 2 lata. Wystarczy ściągnąć aplikację na swojego smartfona i aktywować ją przed upływem tego terminu.

Tidal może pochwalić się również posiadaniem niektórych utworów na wyłączność. Przykładem na to jest chociażby fakt, że cała dyskografia PRINCE’a w streamingu dostępna jest jedynie w tej właśnie aplikacji. Część gwiazd decyduje się także na udostępnianie swoich utworów w TIDAL na zasadach przedpremiery – przykładem na to była piosenka „Cool Me Down” Margaret. Użytkownicy Tidal mogli też jako pierwsi przesłuchać najnowsze albumy Beyonce „Lemonade”, Rihanny „Anti” czy Kanye West „Life of Pablo”.

W czerwcu 2016 roku, czyli po zaledwie 7 miesiącach trwania promocji, liczba abonentów Play korzystających z TIDAL’a przekroczyła 500 000, a aplikacja z legalną muzyką offline i w streamingu TIDAL zdobyła w Polsce 22% świadomość marki.

Jak zacząć korzystać z promocji TIDAL w Play?

Sam proces aktywacji usługi „Nielimitowana muzyka za darmo” w Play można przedstawić w trzech krokach.

Jeśli jesteś abonentem PLAY i posiadasz telefon z systemem Android:

  • Krok 1 Pobierz na swój telefon aplikację TIDAL z Google Play
  • Krok 2 Kliknij „WYPRÓBUJ”
  • Krok 3 Wybierz utwór dla siebie i w ten sposób aktywuj usługę

Jesteś abonentem PLAY i masz telefon z systemem iOS? Ścieżka jest również bardzo prosta:

  • Krok 1 Wyślij SMS o treści „start” na numer 570
  • Krok 2 Pobierz aplikację TIDAL na swoje urządzenie
  • Krok 3 Zaloguj się w aplikacji danymi przesłanymi Tobie SMSem
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.