Darmowy Internet w Orange przez weekend

W ramach rekompensaty operator postanowił wynagrodzić poszkodowanych klientów. Dlatego właśnie dziś i jutro (09-10 lipca 2016) użytkownicy sieci Orange mogą za darmo łączyć się z Internetem w kraju. Dotyczy to wszystkich klientów sieci – zarówno indywidualnych, jak i biznesowych oraz osób korzystających z usług na kartę nju mobile. Wykorzystane przez weekend dane nie zmniejszą posiadanego przez klientów pakietu. Rozliczenie dokonane będzie automatycznie.
Darmowy Internet w Orange przez weekend

W dniu dzisiejszym operator zaktualizował treść oświadczenia:

AKTUALIZACJA: “Weekendowy, darmowy mobilny internet działa. Jednak ze względu na szybkość i skalę jego wprowadzenia dla części z Was mógł nie włączyć się przed północą. Jeśli tak się stało, rachunki za internet wyzerujemy, a w prepaid pieniądze wrócą na konto. To samo dotyczy pakietów, które zostaną uzupełnione do stanu sprzed północy. Przepraszamy i miłego surfowania. “

AKTUALIZACJA: Weekendowy, darmowy mobilny internet działa. Jednak ze względu na szybkość i skalę jego wprowadzenia dla części z Was mógł nie włączyć się przed północą. Jeśli tak się stało, rachunki za internet wyzerujemy, a w prepaid pieniądze wrócą na konto. To samo dotyczy pakietów, które zostaną uzupełnione do stanu sprzed północy. Przepraszamy i miłego surfowania.